IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 13th March 2013, 15:42
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Здравей,

как се е превърнал в комерсиалицт.... как, прекалено мн ангажименти и добра репутация и се забравя.
мен ме оперира мин година, нещата не са добре и вътре и вън, но тази година пак ще лягам на масата, че така не се стой.........
ако още нямаш час изчакай още някой и друг месец да видиш как ще тръгнат нещата - дали ще вземе под внимание рекламациите.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 13th March 2013, 15:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
keery, погледнах в албума, който си качил. Направи ми впечатление първото момиче - при мен изкривяването от средната линия на лицето в анфас беше горе-долу такова, въпреки че не ми беше толкова гърбав и виснал носът, но за сметка на това по-месест. Струва ми се, че е имала и други хирургични интервенции (или фотошоп), освен по носа, защото на снимките преди има много изявена асиметрия в челюстите и някакъв вид неправилна захапка, докато на снимките след захапката е поприбрана и асиметриите по лицето не се забелязват толкова. Не ми се вярва промяната да е само от прическата, грима и осветлението.
Кукумицинка, момичето от снимката няма НИКАКЪВ фотошоп след!
Ако ти се занимава, вземи една линийка и премери разстоянията между чертите й. НИКАКВО изкривяване няма на челюста! Абсолютно симетрична челюст! (моята не е симетрична, аз много се взирам в такива неща)
Едиственото, което е било несиметрично, е бил носът. Изкривяване на вертикалната линия на носа, дава оптична илюзия, че останалите черти на лицето не са симетрични. Просто е по средата на лицето ти е е това, кето оперделя останалите пропорции.
Виснал връх на носът оптично променя пропорциите на очите и веждите, колкото и странно да звучи. За това повдигането на върха прави очите да изглеждат по-отвирени, а веждите по-повдигнати.

А момчето на снимката е брат-близнак на момичето. И той ли е фотошопиран?

Вчера точно бях при Дилбер - техния хирург. Има десетки такива огромни разлики . Някои хора са толкова променени, че се питаш това съшия човек ли е. После започваш да разглеждаш всички черти по отделно и да сравняваш с преди и след.. остановяваш, че наистина само носът е различен, но цялостното лице толкова се променя от един нос.. Хората идея си нямат!

Има носове с по-малка разлика - тогава аз лично забелязвам само промяна в очите. Като че ли стват по-ведри, по-отворени.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 13th March 2013, 16:45
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Аз съм на 02.04 за втори път....
Отговори с цитат
  #124  
Стар 13th March 2013, 16:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
Аз съм на 02.04 за втори път....
Защо? Какво се случи? Колко време е минало от последната?
На мен Димитров ми каза, че трябва да изчакам 6 месеца, но повечето хирурзи твърдят, че минимума е 2 години..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 13th March 2013, 17:02
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Защо? Какво се случи? Колко време е минало от последната?
На мен Димитров ми каза, че трябва да изчакам 6 месеца, но повечето хирурзи твърдят, че минимума е 2 години..
Юли беше предната,
носа е подут и асиметричен от двете страни, лигавицата все още е възпалена и не мога да дишам, а и съм хремава през повечето време. Някакъв линфен възел май се възпалява, защото от ляво доста често напипвам едно точне.
Погледната в анфас носа ми е голям, макар, че според професора съм с малка брадичка и колкото и малък нос да ми се направи пак ще стой голям, а прадичката ми не е малка, просто не е заострена,.....
още като ме видяха не им трябваше мн да преценят, че съм за ревизия.
Аз направо бях забравила да мисля за естетическата част след тия 8 месеца на недишане.

Някой по-напред пита дали има верочтност да започне да хърка след операцията- да, има, аз преди това не хърках. Сега приятелят ми споделя, че ме хваща да си похърквам, но при мен нещата верочно са свързани и със запушения през повечето време нос.
все повече взех да се плаша, като си избирах легар за първата операция за Джамбазов имаше само 1 отрицателен коментар, а сега като взех да чета пак след консултацията......... нещо мн недоволни се навъдихме.
Освен това аз бях и доста разочарована и разстроена от престоя си в Каспела, имах чувството, че съм в някаква селска ветринарна лечебницаи и че те ми плащат, за да съм там, а не аз на тях.....
Отговори с цитат
  #126  
Стар 13th March 2013, 17:04
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На носа няма лимфни възли!...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 13th March 2013, 17:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Нена, ужасно звучи всичко, най-вече , че имаш дихателни проблеми!

Знам за доста случаи, в които Джамбазов се е наемал на ревизия на собствена операция, но не знам и един случай, в който е имало щастлив край.

Не искам да те плаша и винаги оставям моемнта на изключението - много се надявам да си ти!
Но също така 8 месеца е мн малко време - носът не е зарастнал, вътре има още оток и общо взето който и да те оперира сега, ще реже на сляпо!!
Мислила ли си да си оправиш дихателните проблеми първо и след година, две да решиш вече спокойно какво ще правиш с естетическата част?

Знам, че бързаш! Като ми махнаха лонгетата на 9 ден, аз със сълчи на очи почнах да се моля на Димитров да ме реоперират ВЕДНАГА!! Доцента , разбира се, бил в чужбина, дори не пожела да ме види след оп... Димитров каза 6 месеца, но ако питаш който и да е друг ДОБЪР хирург, ще те върне! Правят голем компромис на 2 години, някои връщат и казват на 3-тат година да говорим пак..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 13th March 2013, 17:36
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Дано да успее да се възстанови, да няма някакви засягания на мускули и пр. и да не й останат много белези, макар че аз все още не мога да асимилирам как при операция на носа може да се получи изгаряне на крака ІІІ степен. Никой няма правото да ти каже да ходиш или да не ходиш да се оперираш при Джамбазов. От написаното от теб излиза, че той няма вина за изгарянето, но все пак много плашещо звучи това изгаряне. Ако все пак решиш да ходиш, може би е успокояващо, че след подобни грешки на медицинският персонал му държи влага известно време и всички са в пъти по-внимателни от обикновено.
Защо е изтрит коментара за изгореното момиче?
Отговори с цитат
  #129  
Стар 13th March 2013, 18:37
ЕГС ЕГС не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, момичета и момчета (евентуално)! Писах за n-ти път на модераторите за проблема ми с постването и се надявам най-накрая да са го отстранили Аз също бях на операция на 04.03 и тази ужасяваща история с момичето с изгарянето е могло да се случи на мен...Въпрос на поредност и на късмет! В деня на изписването ми в стаята влезе въпросното момиче и спомена, че му предстои операция на крака, но аз така и не съм разбрала как е станало, защото ми беше неудобно да я разпитвам...Дано да се възстанови бързо и безпроблемно и да се радва безкрайно много на рузултата от ринопластиката, заради която се е наложило да изтърпи този кошмар !!!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 13th March 2013, 20:27
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЕГС Виж мнението
Здравейте, момичета и момчета (евентуално)! Писах за n-ти път на модераторите за проблема ми с постването и се надявам най-накрая да са го отстранили Аз също бях на операция на 04.03 и тази ужасяваща история с момичето с изгарянето е могло да се случи на мен...Въпрос на поредност и на късмет! В деня на изписването ми в стаята влезе въпросното момиче и спомена, че му предстои операция на крака, но аз така и не съм разбрала как е станало, защото ми беше неудобно да я разпитвам...Дано да се възстанови бързо и безпроблемно и да се радва безкрайно много на рузултата от ринопластиката, заради която се е наложило да изтърпи този кошмар !!!
При смяна на лонгетата си видя нослето нали, хареса ли ти?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:50.