IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 27th November 2009, 16:00
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
Апо си е вече в къщи и са добре и двечките.
СУПЕР
Отговори с цитат
  #172  
Стар 27th November 2009, 16:27
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

А аз, в пристъп на еуфория и да не пропусна какво е написала Неличка, направих куп поразии из кухнята: кипна и ми извря първата вода на боба, на котлона локва, на пода - локва...
Отговори с цитат
  #173  
Стар 27th November 2009, 17:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ето ме най- накрая (Нелка, сори, че и на теб не ти отговорих на смс-те, ама в един момент блокирах тотално ).
Снощи по бързата процедура 8 вечерта ни изписаха по мое желание. Дребосъка е с позитивен тест на свинския грип, аз не знам, нямам намерение да си правя, щото е все тая дали съм или не съм. Предполага се, че от вторник го има, тогава вдигна малко температура, но я свали сама за няколко часа без медикаменти. Обсъдихме го надълго и нашироко и с педиатри и с вирусолози и все пак реших, че нито ще се дава нещо, нито ще се стои в болницата повече, та ето на, вече сме си вкъщи. Критичният период е около 7 дни, значи най- късно до вторник ще треперим, засега освен сополите, (които от днес сутринта позатихнаха) други признаци няма, няма и температура, последно преди да ни пуснат снощи от болницата пак направиха пълна кръвна картина, всичко беше ок. Стискайте палци да се размине, не знам какво друго да кажа. Всички бяха на мнение, че за бебе на 5 дни най- доброто лекарство в случая е кърма (още една точка, където си направих сметките без кръчмаря хахахаххаа- ето на, не само, че ще кърмя, ами и съм като млекоцентрала).
Бременните, а и останалите, пазете се, че навсякъде може да се пипне пустия грип- ето на, ние в болницата явно си го закачихме, въпреки че бяхме напълно изолирани, ни посещенията бяха разрешени, нито можех да излизам от отделението. (макар че вирусолога каза, че е много вероятно да съм го минала без симптоми- също както Елла до момента)
Отговори с цитат
  #174  
Стар 27th November 2009, 17:10
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

П.п. За раждането ще напиша подробно, само да дойда на себе си малко, че съм шашната не се стигна до секцио за малко, Гуен позна- след 22 часа 1,5см разкритие нека да ми е гадно
Отговори с цитат
  #175  
Стар 27th November 2009, 17:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Дребосъка е с позитивен тест на свинския грип, аз не знам, нямам намерение да си правя, щото е все тая дали съм или не съм. Предполага се, че от вторник го има, тогава вдигна малко температура, но я свали сама за няколко часа без медикаменти. Обсъдихме го надълго и нашироко и с педиатри и с вирусолози и все пак реших, че нито ще се дава нещо, нито ще се стои в болницата повече, та ето на, вече сме си вкъщи. Критичният период е около 7 дни, значи най- късно до вторник ще треперим, засега освен сополите, (които от днес сутринта позатихнаха) други признаци няма, няма и температура, последно преди да ни пуснат снощи от болницата пак направиха пълна кръвна картина, всичко беше ок.

Петя.... направо ме уби....да ти честитя ли първо, незнам какво да кажа Просто останах безмълвна
Не само че ще стискам палци, но..... изпращам цялата си позитивна енергия към малкото бебешонче!!!! Вярвам, че положението е овладяно и семоля всичко да приключи съвсем скоро! Ако с нещо мога да бъда полезна....ама с каквото и да е - не се колебай!!!
Отговори с цитат
  #176  
Стар 27th November 2009, 17:14
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Апо много ми стана мъчно,че още от самото начало вместо само да му се радвате,вие имате такива тревоги.Надявам се да има добри и всеотдайни лекари който да ви помагат.Стискам много силно палци и да знаеш,че майчината любов ще я излекува малката сладкишка.....
Отговори с цитат
  #177  
Стар 27th November 2009, 17:19
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Дано всичко да се оправи и скоро да се похвалиш с добри вести
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #178  
Стар 27th November 2009, 17:25
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Леле, и аз се облещих - това пък нямаше как да ми хрумне - свински грип Гад мръсна, как се е лепнала на шушулката - ужас, няколкодневно бебе
Апо, ще се справите - ама направо предизвикателствата ти са едно след друго Няма с какво да ти помогнем, освен с много, много позитивна енергия - кърми я да бори вируса. Ако си го минала неусетно, трябва и антитела да са се образували
Много прегръдки !!!
Отговори с цитат
  #179  
Стар 27th November 2009, 17:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами педиатъра, който вчера ме зашлеви с новината цял следобед въртя телефони и обсъжда с колеги, кара в института по вирусология да проверяват за известни сходни случаи и възможния изход, хубавата новина е, че при толкова малки здраво родени бебета досега не е имало нито един случай с усложнения, надявам се и ние да минем между капките, от обяд дори и носа не съм й чистила, защото диша спокойно. В интерес на истината съм на ръба на истерията, но го прикривам успешно
Отговори с цитат
  #180  
Стар 27th November 2009, 17:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Ако си го минала неусетно, трябва и антитела да са се образували
Много прегръдки !!!
Това каза и доктора. Ако случайно не съм, напълно възможно е и аз да се разболея, във всеки случай и да съм и да не съм, няма как да й навредя вече, затова предпочетох да сме си вкъщи, отколкото в болницата- тя изолирана в една стая, аз изолирана в друга и да изцеждам мляко като луда на всеки 2-3 часа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:37.