IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th July 2007, 11:08
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Аз пък си въртя на по-малка степе, иначе много ми се надуват краката, целта ми е не да правя мускули, а да свалям И не засичам време, а спирам, когато изразходя 500 каларии.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th July 2007, 13:41
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Ти ме хвърли в оркестъра!!! Нали уж кардиото сваляло килцата, а не дългото и тягостно въртене. От всичко прочетено разбрах едно-всичко е строто индивидуално. Май никой не знае каква е истината!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th July 2007, 13:42
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Натали, карай интервално. 30 сек спринт, 1 мин почивка. като почивка не означава да спреш да въртиш, а да не е спринт - умерено до бавно темпо.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th July 2007, 16:24
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

какво разбираш под спринт оптималната скорост за горене на мазнини и да може да се нарече кардио,трябва да се подържат около 30-35 км/ч за вело и пулсът трябва да е около 120-140 удара в минута
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th July 2007, 17:27
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Под спринт 30 сек, в случая имам предвид максимална постоянна скорост за времето.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th July 2007, 22:36
Аватара на Fiore
Fiore Fiore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: гр.София
Мнения: 167
По подразбиране

Най-добре наистина е някакво време интензивно,после по -бавно,но на най-ниска степен,ако искаш да сваляш,а за времето зависи от човека,но под 30 мин според мен не трябва да е хем не е много,хем не е малко
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd August 2007, 11:27
paradoxical paradoxical не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 9
По подразбиране

здравейте,аз цял живот си тренирам нещо и мога да кажа само че вида и дължината на тренировката са строго индивидуални за всеки човек,зависи от целта която иска да постигне и от тренираността на тялото му
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd August 2007, 07:55
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Така е както казва Парадоксикала, всичко е много индивидуално, щото скоростта ще я постигна, ама пулса 120-140 .... няма да мога никога да го вдигна полкова...-тогава какво излиза, че не мога да правя кардио. такъв пулс докарвам само по време на ..... sex ... ама сега какво?... да взема да си уморя гаджето си за да съм във форма ......
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st August 2007, 12:25
st-an st-an не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: P_V
Мнения: 25
По подразбиране

Всичко е индивидуално аз съм с брадикардия моя пулс е 55-60 нормално ,Пушач съм и дори при секс не вдигам пулса повече от 100
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd September 2007, 14:25
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от st-an
Всичко е индивидуално
Затова всеки трябва да прецени какъв режим на хранене и спорт да спазва, а това става с експериментиране.За да разбереш какво ти действа най-добре за постигане на индивидуалните цели трябва да опиташ различни комбинации.Няма единствен начин за да се каже ето това е, има рамки, насоки, но се пречупват през общото здравословно състояние, начин на живот,възраст, наследствени гени, време, степен на тренираност и други специфични фактори.
Едно е сигурно през всеки 10 години и с напредване на възрастта се губят мускули за сметка на мазнините, затова няма "мускулести" баби и дядовци
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КРОСТРЕНАЖОР
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:21.