IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 1st February 2007, 18:15
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
сладко от рози, за първи път го чувам . Ще се поинтересувам и ще кажа, ако намеря !
Ами като не живееш в долината на розите
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 1st February 2007, 20:46
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
daniella, какъв е тоя видеозон на стомаха? да не е онова нещо, дето ти пъхат тръби4ки?
Не,видеозона си беше като при бременните,както ги гледат,мажат корема с някакъв гел и гледат...А с камерата в дебелото черво се вижда това което не се вижда на видеозона.Де да бяха тръбички...една дебела тръба ми натикаха 2 и половина метра
Отговори с цитат
  #113  
Стар 1st February 2007, 20:50
Pimpin Pimpin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 270
По подразбиране

Сладко от рози имаше в Била. В Пикадили също съм виждал.
__________________
Tialoto.bg - Come and Get it
Отговори с цитат
  #114  
Стар 2nd February 2007, 04:29
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pokahontas
Цитирай:
Първоначално написано от flakita
сладко от рози, за първи път го чувам . Ще се поинтересувам и ще кажа, ако намеря !
Ами като не живееш в долината на розите
Дам . Ама това лято май брат ми ще ходи в България и ще му поръчам доста неща(вече съм започнала да си пиша списък) .
Отговори с цитат
  #115  
Стар 2nd February 2007, 11:34
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Здравеите, Сега ще ви кажа на мен какво ми помага. Едно пакетче чай сена се къса и се изсипва в малко вода или кисело мляко, оставя се да се накисне малко и се изяжда. Желателно е да се прави вечер, за да може сутринта да се отиде до тоалетната. Сутринта, за да се засили ефекта се яде киви с кафе, а може и да не Ви се наложи
Успех!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 2nd February 2007, 12:05
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Откакто ползвам ей това - ОXYPOWDER ходя по 3 пъти на ден без да е като спазъм или разстройство. Капсулираният кислород втечнява всичко включително и отлaганията по червата, кви неща изхвърля просто не е истина и нито един страничен ефект, е то и няма как все пак кислород е.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #117  
Стар 2nd February 2007, 14:41
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Ratt, много ти благодаря за идеята, задължително ще опитам ! Но чаят трябва ли да е само от сена или може просто да съдържа сена (уфф се нещо не знам ), защото аз като съм търсила чай от сена(едина приятелка на мама каза, те ми предлагат чай, в който има сена, но не е целият).
Yana, мацка и теб нещо да те питам, че това не съм го чувала до сега . А къде може да се намери този ОXYPOWDER ? Ако някъде по София го има, ще помоля баба ми да ми земе и ма ми прати, защото ситоацията пак е отчайваща(вече 4-ти ден, чувствам се ужасно ). Та мацки благодаря Ви предварително!!!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 2nd February 2007, 15:56
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Откакто ползвам ей това - ОXYPOWDER ходя по 3 пъти на ден без да е като спазъм или разстройство. Капсулираният кислород втечнява всичко включително и отлaганията по червата, кви неща изхвърля просто не е истина и нито един страничен ефект, е то и няма как все пак кислород е.

oтколко време го пиеш, че обикновено организмът мн бързо се адаптира към лаксативи и спират да действат, личен опит, знаете как е
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #119  
Стар 2nd February 2007, 17:29
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
ОXYPOWDER .
Yan4eee какво е това ?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 2nd February 2007, 21:23
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Първо няма го в БГ доколкото ми е известно, поне 6 месеца наzaд нямаха дистрибутор, така ми казаха.

Купувам го online защото не мога да ходя за всяка кутия до Лондон.

Към Cranberry: няма как да привикнеш защото не е лахатив, това е кислород натоварен в определена атмосфера и капсулован. Производство е на Ортомолекулярна и Нано Медицинска Лаборатория в Japan но самото опаковане може да е отвсякъде, получавала съм ги ot USA, CA и т ot 1 gодина имат дистрибуция в UK та сега е по лесно.

Най силно действие има последната вариация с Магнесии и органичен Германии. Минава като разтворител през червата и прочиства от всичко включително газове, нося 1 номер по малки дрехи след като веднъж завинаги приключих с подуването, запека и задържането на вода.

Не може да не сте го намерили в Интернет www.oxypowder.com .

Are probvaite се пак, и които го докопа ще се оттърве доживотно.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:19.