IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th July 2008, 04:00
MARIQ_LM MARIQ_LM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 3
По подразбиране знаете ли къде могат да ми сложат камъни сваровски на тел

много бих искала да си сложа кристали на телефона!в момвнта е страшно модно и многог ми харесва!знаете ли къде в софия бих могла да намеря такова място? благодаря ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th July 2008, 13:13
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

защо не попиташ в някой от магазините им,например този в ЦУМ
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th July 2008, 19:18
sakrovi6te sakrovi6te не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 8
По подразбиране

във владора дизайн на витошка,но ще ти излезне солено.Но защо ще правиш нещо само ,защото е модно и всички ще си го направят.. аз моя си го рисувам-преди когато почти никой не знаеше за телефоните с камъни моя си го бях направила.. сега го рисувам и мога да сменя шарката когато исkам! виж го ако желаеш : www.swarovski.dir.bg
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th July 2008, 19:37
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Здравей,моята приятелка си сложи 12 малки камъчета Сваровски на телефона си,стуваше 460 евро,за България незнам,последно видиях в ЦУМ,попитай там
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th July 2008, 22:13
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

В ЦУМ, магазина на Сваровски е затворен. Питай в Мол-а, или на Алабин. На Витошка, ми обявиха цена за Gsm, 1000 евро.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th July 2008, 23:11
MARIQ_LM MARIQ_LM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 3
По подразбиране намерих по-удачен вариант

много ви благодаря! идеята за рисуване на телефона също е много хубава ,но аз просо искам да е с камъни ,те са ми слабост и мисля ,че ще е е много красиво! направо съм шокирана от цените ,които ми казвате! онзи ден много се зарадвах ,защото една приятелка ми препоръча една дизайнерка,която се занимавала и с направата на различни интересни модели и за телефоните,тя използвала различни технологии ,но главно и с камъни работела! утре веднага ще й се обадя! пък и до колкото ми каза моята приятелка за цените-разликата е просто космическа!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th July 2008, 23:19
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

щом искаш да е с камъни защо не пробваш това,моя приятелка си беше купила допълнителен panel за нейния модел телефон,купи си от някакъв magazin за козметика камъчета,които по птинцип са за маникюр и лепило канакулит и с една пинсетка си игра и си ги лепи едно по едно,беше го направила в няколко преливащи се цвята и стана много добре...освен това не ти излиза и ужасно скъпо
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th July 2008, 23:46
MARIQ_LM MARIQ_LM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 3
По подразбиране

е да,но като знам ,че могат и професионално да ми го направят ,това ще предпочета ,защото е много вайно и самите камъни какви са ,те ли личат ментетата. няма да ми вземат много пари ,и мился ,4е дори доста добре ще се получи!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th July 2008, 23:50
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

както си решиш само ти споменавам като идея,но мисля че въпросните сваровски са общо взето "изгъжица" не искам да те обиждам,но да се дават много пари за обикновен кристал...явно марката и модата са водещи в случая
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st August 2008, 10:12
Kolektor Kolektor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Да не прозвучи като реклама, но си направете схема ,по която да си украсите телефона. Размер в мм, цветове, брой кристали горе- долу. Ако сами ще украсявате ще ви е необходимо и съответното лепило от Сваровски, а после и сръчност за да не го размажете. При добро желание пишете. Мисля ,че с около 25лв. може да стане красота!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: знаетеликъдемогатдамисложаткамънисваровскинател
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:05.