IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 28th April 2010, 06:43
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране Силно напрегнати и болезнени гърди след операция!

Здравейте!
На 16.04. ми направиха повдигане на гърдите с обиране на излишната кожа, смяна мястото на ауреолата и импланти 375 Макган кръгли под мускула. Всичко беше ок до вчера - 11-ти ден от операцията. Гърдите изведнъж се напрегнаха както след операцията буквално за 1 час станаха 2 пъти по големи, втвърдиха се вените изпъкнаха...така съм била само в периодите когато преливах от кърма. Мускулите гръдните ме болят усещам ги как се стягат и отпускат. Направо съм в див ужас...Страх ме е че може да е признак че тялото ми не приема имплантите. Ходих при др. Заякова / Варна /, пропуснах да спомена че тя ме оперира...казва да изчакаме, за да видим дали няма да ми дойде и да е от предменструалния синдром, но аз съм с нередовен цикъл, тъй че я ми дойде я не. Никога досега не са ме болели или напрягали гърдите преди цикъл обаче...Днес ще ходя на ехограф и после пак при Заякова и евентуално ще продължа с антибиотик. Вече пих 10-дни антибиотик, от който пък се сдобих и с гъбички. Мислите ли че антибиотика ще помогне на описаното състояние? Ако имате идеи...моля за мнението Ви....много ме е страх да не остана без гърдите ми тамън започнах да им се радвам...то и сега им се радвам ама имам чувството че ще се пръснат а от чашка Д станах чашка Е само за 1 час.
И предните дни се разхождах малко по-дълго време...може ли аз да съм го предизвикала това подуване?

Предварително благодаря!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силнонапрегнатиболезненигърдиследоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:56.