IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th April 2007, 08:58
gercheto gercheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 18
По подразбиране

Аз искам да попитам Nezinka по колко хапчета е пила преди ядене и според теб ако са по 100мг колко да се пие в листовката пише по 1 хапче преди ядене
__________________
Който може-си го може!Другите да се учат.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th April 2007, 16:48
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Gerche, моите бяха по 500мг и за макс. резултати препоръчваха 1-2 таблетки преди ядене. Предполагам с по 100мг си до под кривата круша.
Вчера си направих труда да обиколя шандовете с отслабителни продукти и има сигурно 10 продукта на базата на Худия. Най-ниското съдържание на екстракта беше 386мг на таблетка. Така че стигам до заключението, че тази Худея наистина си е обирджийство.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th April 2007, 18:38
gercheto gercheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 18
По подразбиране

Мерси Nezinka аз се чудя като изпия едно хапче и нито ми намаляла апетита нито нищо и си викам че естествено на мене не действа а то какво било
__________________
Който може-си го може!Другите да се учат.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st May 2007, 09:36
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gercheto
Мерси Nezinka аз се чудя като изпия едно хапче и нито ми намаляла апетита нито нищо и си викам че естествено на мене не действа а то какво било
Брях, и аз така... Ми кво да направим, да вземем да пием по 2-3 преди хранене, не само по едно, а Пък току виж вземе да подейства ...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st May 2007, 17:16
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Уви, за да има ефект наистина трябва да пиете направо 3-4. Незнам колко струва шишенцето със 60 капсули, но ми се струва много некоректно да рекламират така продукта. На сайта пише, че 100мг напълно достатъчно-според кой? Ух, много ме е яд на такива шарлатани
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st May 2007, 19:35
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Разгледах сайта-набързо, но не видях колко капсули трябва да се взимат на ден?
Само от този сайт ли може да се поръчва в US или го има и в CVS, Wallgreens, etc.?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st May 2007, 19:46
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Джиа, Худия има във всякакви разфасовки, комбинации и грамажи. Има ги в Райт Ейд и другите фармасита като са между $20-50 долара със среден екстракт от Худия между 250 и 500мг на таблетка. За максимален резултат се пият между 500 и 1000мг преди ядене.
Аз си поръчах онзи ден едни от hoodia911.com. Имат по 800мг на таблетка, преди половин час взех една за преди обяд и ми е направо тежко и гадно в момента, но ще се обядвам Важно е да се яде!
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st May 2007, 21:17
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Тук пък в Holland&Barret ми казаха че стандарта за дистрибуция в UK официално според Safety requirements е до 700мг мах - иначе естествено в Интернет е къде по ефтино и с по висок грамаж.

На Хоодiя-та най много и харесвам че няма странични ефекти и е безопасна като знам мизерията с Мазиндоли и Редуктили.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd May 2007, 09:17
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Ок, навихте ме, ще се запася с Худия и аз веднага като стъпя на US почва. Наистина е добре, че няма странични ефекти!
Незнам за Вас, но аз винаги си качвам килца, щом съм в US...Да отбележа, че в Бг си хапвам "колкото душа сака" и не ми личи-170см на 51 кг, но там храната малко си е, хм, странна
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd May 2007, 13:52
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Welcome in the club:) Аз отидох там 47кг и след 9 години напуснах с габарити цифром и словом 91кг. Да не ми се сърдят натурализираните българи в САЩ но аз мразя тази страна и начина по които те принуждават да ядеш боклуци натъпкани с хормона на растежа и после да се чудиш що не свалиш.

В Дyбаи имаше една индийка диетоложка която винаги започваше консултаtсiята с пациентите си като задаваше въпроса::: Излишните ви мазнини Американски ли са или нормални'' - хората естествено не разбирайки разликата задаваха въпроса защо това е от значение и тя обясняваше че да надебелееш от храна е нормално и се изисква нормална рестриктивна диета, но американското угояване с хормони които не се разрушават при топлинна обработка и преминават в човека при консумация си е съвсем друг тип напълняване и изисква други и много по комплексни начини на лечение.

Не че като бях студентка в US нямаше органична храна ама за студент да пазарува оттам освен ако тати му не е спонсор не стават работите.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СуперДиетаЖени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:46.