IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th May 2007, 08:59
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Astela
Някой ма и уручасъл,щото преди една пъпка нямах по тялото...и всеки ми викаше:"Аууу каква гладка кожа"...На ти ся гладка кожа..гррр
Разбирам те напълно - и аз съм така Дори в пубертета лицето ми беше гладко като бебешко дупе а сега....постоянно ми избиват пъпки и то не само по лицето, а и по цялото тяло
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th May 2007, 10:55
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ти то от тоя мръсен въздух и нерви ежедневно...ако ще да имаш най-перфектния хормонален баланас и никакво пуберитетско акне да не си имал пак ще ти се появят пъпки но кураж момичета! вече толково трикове сме си споделили в тази, а и в много други теми-няма как да не и преборим!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th May 2007, 14:57
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
няма как да не и преборим!
Гадини!Ще ги изтребя до крак!
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th May 2007, 15:44
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране ж

Има една маска която почиства идеално и помага срещу токсините. Хума с сок от три зеленчука- морков, краставица и домат. Но тай като хумата дехидратира много след това може нещо подхранващо или овлажняващо. Може мед или некаква маска там или пък крем.тази маска май е хубаво да е ( но не задалжително ) с мокра карпичка варху лицето ...за да не изсахва хумата и да оставя бръчки ..След маски с хума кожата обикновенно (може да) се появяат малко папчици но затова пък след един два дни ефекта се вижда. И при мен се получи нещо като промяна на кожата , но е от стрес и винаги си пазя клемастин хапчета..половин веднага отшумява..
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th May 2007, 17:16
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Мерси на всички за съветите.Ще пробвам.Сега като се замисля,мисля да пробвам и с крем "Здраве"-чудото на бг козметикатаМоже и да помогне.
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th May 2007, 17:21
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

"Здраве" изсушава, използвай локално (тоест само върху пъпката). От козметик съм чувала, че може да се маже и цялата засегната зона (лице или деколте) по-рядко (веднъж седмично) обилно с крема.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th May 2007, 17:11
ANONIMEN23 ANONIMEN23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Astela здравей при мен също преди 4-5 години се появи този проблем. Това беше в началото на лятото и предполагам че се получи от някакъв вид алергия към слънцето, беше много ужасно, но в края на лятото-началото на есента изчезнаха. Доста се уплаших, че занапред ще имам такъв проблем ( баща ми също го има , но по цялото тяло ,а при мен е само деколтето ) и лятото няма да мога да се съблека на плажа. Но след като реших че това е слънчева алергия реших и да действам много внимателно,затова сега още като пекне първото слънце ( примерно май месец ) ако знам че ще се излагам продължително време на слънчева светлина си намазавам деколтето с плажно мляко. Когато е вече време за плажове винаги първите ми няколко са много кратки ( след 15 часа ) за по 2-3 часа и постепенно увеличавам времето и винаги деколтето ми е намазано с плажно мляко ( иначе по другите части на тялото не ползвам- смятам че е вредно както за мен така и за околната среда ). Та така от тогава нямам никави проблеми не ми са се появявали Слава Богу )). А другото важно нещо е, че не се вманиачавам в тях, т.е. не мисля нон стоп за тях, не се отчайвам колко лошо изглежда деколтето ми и т.н. - психическия фактор е много важен , ако хвърляш постоянно отрицателната си енергия към тялото си ( деколтето ) ами повярвай ми ще ти е по- трудно да се оправиш. Наистина полагай грижи за деколтето си предпазвай го от слънцето мисли позитивно и вярвай че ще се оправи и ще имаш желаните резултати ) успех ))
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th May 2007, 10:23
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMEN23
( иначе по другите части на тялото не ползвам- смятам че е вредно както за мен така и за околната среда )
ами аз не мисля, че е вредно да се намазваш, когато се излгаш на пряко слънцегреене. то плажните продукти са със слънцезащитни фактори, които имат за цел именно да те предпазват от ВРЕДНИТЕ слънчеви лъчи. и кое му е вредното, че ще се намажеш и когато свърши въпросният продукт ще го изхвърлиш на предназначените за това места???
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th May 2007, 10:27
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

а може би пропуснах и друго важно нещо - ти така или наче всеки ден от лятото, когато слънцето е много по-силно ще се излагаш на него, пък било то и за съвсем кратко време (минавайки по улицата, отивайки до магазина)и никак не е правилно да се мажаеш ежедневно с плажно мляко. по-скоро с крем със SPF.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th May 2007, 08:55
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране хи

Това за позитивното мислене съм твърдо ЗА. А какво плажно мляко препоръчвате.Кажете една добра марка. Досега съм ползвала само млека на Мари Кей и Шанел но не бих си купила повече от тях. А не съм запозната с европейските.Биодерм считате ли че е добра марка за лице с защитен фактор 50?
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гладкодеколте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.