IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 26th September 2007, 15:54
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Абе бабри тия камери кой ще ги поддържа, кой ще се занимава с тях...полицията...КАТ...
Отговори с цитат
  #92  
Стар 26th September 2007, 16:13
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Разбира се,че някой трябва да се бръкне и да извади пари и да ги монтира,а после и да поддържа.Но иначе как да спрем войната по пътищата?Като разчитаме на корумпирани полицаи ли?
Отговори с цитат
  #93  
Стар 26th September 2007, 16:16
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Така е, на българина трябва да му се бръкне мноооого дълбоко в джоба, за да се осъзнае поне малко! Иначе по никакъв друг начин няма да се стресне - нито закони, нито полиция и т.н.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 26th September 2007, 17:54
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Дълбоко бъркане в джоба и сурови закони, това трябва. Не може пиян да убиеш човек и после да те осъдят условно, а в момента законът го позволява. Недопустимо е! А да ви кажа и какво друго ми прави неприятно впечатление по улиците, често виждам майки с малки деца, който пресичат на червено или където сварят. Как после да очакваме, че тези деца ще спазват правилата. Нали родителите ги възпитават с поведението си.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 26th September 2007, 18:39
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CREAMpie
А да ви кажа и какво друго ми прави неприятно впечатление по улиците, често виждам майки с малки деца, който пресичат на червено или където сварят.
а забелязала ли си майките с детски колички как пресичат? количката на шосето, а майката на тротоара и чака да намалее движението, че да премине...а че някой идиот ще отнесе количката не й идва на акъла
Отговори с цитат
  #96  
Стар 26th September 2007, 19:06
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Ха, много си права или я е подкарала като трудовашка количка и тича с нея между фучащите коли наоколо
Отговори с цитат
  #97  
Стар 27th September 2007, 12:41
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Сякаш приказвам на стената...закони има, глоби има...някой да ги прилага...ако незнаете ще ви кажа, че пресичането на червено от пешеходец се глобява с 10лв....ето има мярка с която да се респектират хората...да ама няма кой да я прилага...аз досега никога не съм глобяван за пресичане на червено, а също така и не съм виждал....
Дори ще ви разкажа една история...на едно варненско кръстовище седи полицай..нали знаете как седят по диагонал и си чешат....таа....една жена пресича на червено точно пред един полицай и тоя нищо...аз чакам да стане зелено и отива да го питам...първоначално информативно има ли и какви са глобите за пресичане на червено от пешеходец..не че незнам, ама почвам отдалеко..и тоя вика така и така...абе 10лв. си е и аз му викам добре тая дето пресече предо 30сек. що не я глобихте и тоя...ми коя е тя...и аз викам ей там се отдалечава по тротоара..и тоя вика "ми не съм я видял"....... че за кво е там брее.... да гледа или да не гледа...келеш!!!!
Отговори с цитат
  #98  
Стар 27th September 2007, 12:55
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

А ти, защо даде 5 лева?
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 27th September 2007, 13:01
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

а аз,ти,той,тя,то,ние,вие,те какво направихме/ха за да няма война по пътищата???
Отговори с цитат
  #100  
Стар 27th September 2007, 13:05
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Нали точно затова говорим,че няма закони и за това всеки ще си кара както иска.А по новия закон за пътищата,при превишаване над скоростта с 30км,се взима книжката.Хайде,познайте колко човека ще останат без книжки?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВОЙНАТАПОПЪТИЩАТА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.