IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th August 2006, 20:48
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране Малко помощ/съвет

В търсене на някакво предизвикателство си намерих една девет седмична тренировка от Американските специални части и от утре я почвам. Всичко е добре с изключение на храненето за което нищо незнам и нищо не се споменава в тренировъчната програма. За това се чудя, можете ли да ме насочите през тези девет седмици с какво да се храня понеже едва ли ако ям всичко което си ям попринцип ще има някакъв ефект.

Като пример за това какво представлява тренировката слагам първата седмица:

ПЪРВА СЕДМИЦА
Понеделник, Сряда, Петък
• 30 минути каране на велосипед или 15 минути плуване
• 2 мили тичане
• 4 x 15 лицеви опори
• 4 x 20 коремни преси
• 3 x 3 набирания на лост
Вторник, Четвъртък
• 30 минути каране на велосипед или 15 минути плуване
• 3 x 5 набирания на лост
• 4 x 15 лицеви опори
Неделя
• Тренировка в гимнастически салон
• 30 минути каране на велосипед или 15 минути плуване

Цялата тренировка е базирана на това като с всяка нова седмица всичко се вдига с малко, а към последните стават двойно повече от това което е за първата.

Та, вашите съвети ?

ps, имам една молба - моля, давайте ми примери с храната, а не с "повече белтък, повече знам си какво, по-малко незнам си що" защото това което го ям и представа си нямам какво съдържа.

Благодаря!
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th August 2006, 21:56
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

ти си луд бягане ,плуване каране на колело ако си слаб съсвсем ще се вталиш, тая програма като гледам се стреми да заякне човека който е ползва а не да натрупаш някаква кой знае мускулна маса виж обаче някакав релеф можеш да направиш
а сега за храната 2 неща
въглехидрати-картофи варени,ориз ,пшеничен хляб, царевица,овесени ядки и вскякави други тестени богати на скорбяла продукти
протеин-яйца(само бялото) ,пилешко,риба,телешко,извар а,прясно мляко(нискомаслено)
в храната ти да има и боб какавто и да е бобчорба боб салата или както го предпочиташ
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st August 2006, 00:34
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Благодаря аз маса си имам, но искам да стана по-издръжлив на тежки физически натоварвания, пък и да се по-оформя малко. Пък и това е едно прекрасно предизвикателство за нервите и мотивацията. Ще видим след девет седмици какво ще стане и дали ще има резултат от цялото това "мъчение".
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкопомощсъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:31.