IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st March 2006, 16:02
delinda delinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 2
По подразбиране за разширени пори

а можете ли да ми кажете как точно се казва този крем за разирени пори на avene.благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th April 2006, 17:04
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: за разширени пори

Цитирай:
Първоначално написано от delinda
а можете ли да ми кажете как точно се казва този крем за разирени пори на avene.благодаря предварително
съгласна съм с djambazka. Важно е периодично да се премахва мъртвата кожа от лицето ( има специални четки и кърпички за тази цел), аз лично си я махам 2 пъти в седмицата. Трябва и черните точки да се махат редовно, предполагам,че имаш щом са ти разширени порите. Използвай лосион или гел за измиване на лицето сутрин и вечер. Има много такива гелчета с козметични трици вътре и те са нещо като всекидневен пилинг. Не бих ти препоръчала козметика с алкохол ако имаш черни точки,защото кожата само се изсушава и черните точки си личат повече. Лимоновият сок помага много за стесняването на порите. Маските с хума не трябва обаче са се правят всеки ден, а 1-2 седмично и към хумата е хубаво да се прибави малко зехтин. Хубаво е да се правят 1-2 в седмицата и специални пилинг маски....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th April 2006, 18:25
nadi20gr nadi20gr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Coфия
Мнения: 17
По подразбиране Re: за разширени пори

Клио можели да обясниш за тези четки и кърпички. Какво представляват,къде се продавт. За първи път чета за
Цитирай:
Първоначално написано от Klio
( има специални четки и кърпички за тази цел)
за премахване на мъртва кожа.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th April 2006, 08:50
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Аз използвам лепенки на Нивеа, продават се във всички парфюмерии, няколко вида са за брадичка, нос, чело. И наистина ако ги ползваш два пъти седмично съчетано с подходящ крем кожата ти ще се чуства много добре.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th April 2006, 09:46
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

да не би да става дума за крема Diacneal на Avene? защото аз ползвам него в момента и той се ползва като нормален крем. страшно помага 8)
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th April 2006, 14:29
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
да не би да става дума за крема Diacneal на Avene? защото аз ползвам него в момента и той се ползва като нормален крем. страшно помага 8)
Наистина е много добър, и моите впечатления от него са такива!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th April 2006, 19:32
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Diacneal на Avene, да кожен лекар ми го изписа, и аз го ползвам, сутрин със Zinerit /само по лек. предписание. /, вечер с него. Помага, наистина. За порите. Имам си една моя рецепта, след като постоите достаъчно в банята, за да омекне кожата съвсем, вземате един златен пръстен и започвате здравичко с халката да изстъргвате лицето, ще се изненадате какво излиза - мъртви клетки, мастни образувания, абе...почиства се идеално. Грубичко звучи, но не е, и не струва нищо, кожата не се травмира, гарантирам. Аз го правя веднъж седмично. Е, ако са по-дълбоки, без козметик няма да мине. само с кремове не става. Една плодова маска, след това вечерта Diacneal и сте 6.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th April 2006, 22:06
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: за разширени пори

Цитирай:
Първоначално написано от nadi20gr
Клио можели да обясниш за тези четки и кърпички. Какво представляват,къде се продавт. За първи път чета за
Цитирай:
Първоначално написано от Klio
( има специални четки и кърпички за тази цел)
за премахване на мъртва кожа.
Не живея в България и не знам къде точно се продават там. Виж в козметичните магазини.
Относно лентичките на нивея - те не махат всичките черните точки из основи. При мен след ползване на такива лентички само ми се обелва носа и черните точки си седят. Като цяло не съм доволна. Но всичко си е въпрос до кожа
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th April 2006, 13:41
nels nels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: varna
Мнения: 22
По подразбиране

А колко струва това кремче? Аз иначе от тази серия ползвам измиващия гел,много добри отзиви
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th August 2006, 15:21
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Каква е цената ,ще го пробвам -от другите продукти,които съм ползвала на Авен съм много доволна.
Опитайте ексфолиране с утайка от кафе и зехтин ефекта е страхотен,аз си го правя по цялото тяло.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: заразширенипори
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:05.