IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th November 2005, 03:24
karate karate не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Sofia
Мнения: 3
По подразбиране Протеин на Universal и калории

Здрасти !

Гледах таблицата за изчисление на това колко калории трябва да поема един мъж на ден в една от предишните теми. При мен излезе около 2333 ккалории.

Въпроса ми е , някои знае ли в 5 гр. протеин на Universal колко карории има ? Аз на ден пиа два шейкъра което е общо 10 гр. протейн и 10 гр. глутамин, предполагам набавям и от храната , но искам да разбера ориентировъчно дали е достатъчно.
В дните които тренирам, пиа единия шейкър веднага след тренировка съдържащ 5 гр. протейн, 5 гр. глутамин и 5 гр. креатин също така и 5х амино киселини на хапчета.

Понякога обаче не ми стига енергията при тренировка, да препоръчате нещо ?

Мерси !
__________________
Karate-Do
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th November 2005, 15:09
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Протеина ти е малко..за да качваш мускулна маса ти трябват ПОНЕ 2,2гр.на кг протеини..тогава има (+)положителен азоотен баланс.След тренировка трябва да земеш някъде между 30 и 45гр протеин(в зависимост от теглото ти и дневната нужда) +глутамина и креатина,които можеш да зимаш и по 10гр стига да можеш да си го позволиш Енергията (калориите) си набавая с въглехидрати..по 4-5гр/кг дневно и гледай да са комплексни (сложни) въглехидрати(овес ,кафяв ориз ,ръжен хляб,картофи донякъде),а не от вафли боровец и бел хлеб!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th November 2005, 19:56
karate karate не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Sofia
Мнения: 3
По подразбиране :)

Haha...she probvam s Mura


sheguvam se , mersi za otgovora... she kacha dozata na vsichko.

Mersi.
__________________
Karate-Do
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПротеиннаUniversalкалории
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:15.