IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3291  
Стар 16th January 2009, 15:33
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Права си franchi,просто им е трябвало повечко време на Сега вече съм щастлива и гордо се гледам в огледалото

Браво Йоли от сърце се радвам за теб, дано гърдите ти станат още по красиви и да надминат и най-смелите ти очаквания.




Ем Джи аз съм оперирана при Д-р Заяковa
Доволна съм от нея и чак от Перник, ходих във Варна за да се оперирам при, ако те интересува нещо питай...тема има в пластична хирургия.
  #3292  
Стар 16th January 2009, 15:36
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nene
Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Мацки, можете ли да ми пратите линкче към някоя тема, в която сте обсъждали др. Заякова - Варна...
Какво мислите за нея? Някой опериран при нея?
Аз се оперирах преди месец при нея. За сега съм много доволна. За мен е голям естет, шевовете и са невероятно тънки, но ако искаш големи кубици , мисля че не е привърженик. Слага съразмерни на тялото гърди. Много е симпатична и абсолютен професионалист

Не е вярно...аз точно затова отидох при нея , защото слага големи cc, аз съм 47 кг и 170см, тя ми сложи 450cc, без проблем.
Някои доктори в София и 300 нямаше да ми сложат при тея килограми.
  #3293  
Стар 16th January 2009, 15:44
Аватара на Den4i
Den4i Den4i не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 125
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Не разбирам - вътрешните шевове не се ли шият с резарбируеми конци? А външните са свалени - то се вижда. И как може да се види дали има забравен конец ? Док. ли трябва да види?
Разбира се, че вътрешните се шият с резорбируеми конци и тези уплътнения ще си изчезнат сами - при мен също се напипват повече на единия белег и доктора сам - без да го питам ми обясни това, което ти написах по-горе - така че споко, Миличка!!!
  #3294  
Стар 16th January 2009, 15:53
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

И при мен имаше такова нещо, но докторката ми издърпа кончето...каза ми че нямало да се резорбира скоро, другите се бяха само това не.
  #3295  
Стар 16th January 2009, 15:55
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

А това с болезнените ми зърна и ореоли кога ще мине ?...
Каквото и да облека, даже и широко ме дразни и ме болят...
Мажа ги с Мустела, обаче не помага май...Белезите не болят толкова, колкото зърната и това е от самото начало /веднага след операцията/. А вече минаха 24 дни...
  #3296  
Стар 16th January 2009, 16:03
nene nene не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: ВАРНА
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от nene
Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Мацки, можете ли да ми пратите линкче към някоя тема, в която сте обсъждали др. Заякова - Варна...
Какво мислите за нея? Някой опериран при нея?
Аз се оперирах преди месец при нея. За сега съм много доволна. За мен е голям естет, шевовете и са невероятно тънки, но ако искаш големи кубици , мисля че не е привърженик. Слага съразмерни на тялото гърди. Много е симпатична и абсолютен професионалист

Не е вярно...аз точно затова отидох при нея , защото слага големи cc, аз съм 47 кг и 170см, тя ми сложи 450cc, без проблем.
Някои доктори в София и 300 нямаше да ми сложат при тея килограми.
Ако трябваше тя да ти избира имплантите едва ли щеше да ти препоръча този кубик. До колкото знам ти си настоявала за този размер а тя дори се е учудила после че ти стоят добре
  #3297  
Стар 16th January 2009, 16:14
Аватара на Den4i
Den4i Den4i не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 125
По подразбиране

На мен също д-р Заякова ми направи страхотно впечатление на предварителния преглед, въпреки, че не се оперирах при нея
  #3298  
Стар 16th January 2009, 16:21
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nene
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от nene
Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Мацки, можете ли да ми пратите линкче към някоя тема, в която сте обсъждали др. Заякова - Варна...
Какво мислите за нея? Някой опериран при нея?
Аз се оперирах преди месец при нея. За сега съм много доволна. За мен е голям естет, шевовете и са невероятно тънки, но ако искаш големи кубици , мисля че не е привърженик. Слага съразмерни на тялото гърди. Много е симпатична и абсолютен професионалист

Не е вярно...аз точно затова отидох при нея , защото слага големи cc, аз съм 47 кг и 170см, тя ми сложи 450cc, без проблем.
Някои доктори в София и 300 нямаше да ми сложат при тея килограми.
Ако трябваше тя да ти избира имплантите едва ли щеше да ти препоръча този кубик. До колкото знам ти си настоявала за този размер а тя дори се е учудила после че ти стоят добре



Тя ми препоръча 400cc, което е пак голям имплант за моите размери, в София и в мечтите ми нямаше да ми сложат дори толкова от раз.

Не се е учудила че ми стоят добре, а че не ми изглеждат грозно големи спрямо тялото.
  #3299  
Стар 16th January 2009, 18:23
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83


Браво Йоли от сърце се радвам за теб, дано гърдите ти станат още по красиви и да надминат и най-смелите ти очаквания.



Мерси за пожеланията!!!
В началото бях толкова разтроена от резултата,че побърках всичко живо около мен(както и някои момичета от форума).
Всички ми казваха,че трябва да почакам за да се види резултата,що рев му изревах само аз си знам,а и болешки си имах за капак на всичко,само за реоперация си мислех.
И наистина всички вие имахте право,сега вече почти 3 месеца от операцията гърдите ми се оформиха,ареолите ми се качиха още нагоре(което ми беше голямо притеснение)нямам никакви болки, и горния риплинг изчезна.Общо взето сега вече съм доволна
__________________
395cc PIP
  #3300  
Стар 16th January 2009, 18:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Йоли, ако това на снимката са твоите гърди то те наистина изглеждат много добре.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:45.