IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th July 2009, 08:51
Аватара на marsi
marsi marsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 78
По подразбиране Вредни са:(

Здравей,моят съвет е да не приемаш енергийни напитки,защото са много вредни.Съдържат (в повечето случаи) глюкоза+кофеин+витамини(за витамините малко съмнително)Дори са забранени в някои страни,за Франция знам със сигурност,защото се водят като лекарство и се продават само в аптеките.Освен това при продължителна употреба спомагат за развитието на сърдечни болести,най-общо казано-високо кръвно и сърцебиене.Най-вредно е да ги пиеш след тренировка,защото и при самият спорт се качва кръвното налягане,а енергийната напитка го качва още повече.
На въпроса дали се качва от енергийни напитки-според мен ДА,ако искаш енергия за тренировка хиляди пъти по-добре хапни нещо сладко,пийни чаша кафе,дори и едно-две блокчета шоколад няма да ти навредят защото ще ги изразходиш по време на тренировката.Лично аз преди тренировка често съм пийвала по мъничко кафе с блокче шоколад или мъничко мед и дава супер енергия.Успех
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th July 2009, 08:53
Аватара на marsi
marsi marsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 78
По подразбиране Разсеяна съм...

Това беше за предишната тема,много съм разсеяна днес..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th July 2009, 08:17
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

явно не си пила енергийна напитка и затова
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th July 2009, 08:45
Аватара на marsi
marsi marsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 78
По подразбиране Не бе..

Не,не...не е от енергийната напитка..Забравих си хапчетата за памет и концентрация Гинко Билоба Бъзикам сеХубав ден
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вредниса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:50.