IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 23rd August 2006, 20:26
PENKA PENKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до PENKA
По подразбиране

Здравейте и от мен,на 24год съм от София имам син на 1год и 7 мес, бременността и кърменето се отразиха страхотно върху бюста ми,стана доста по-голям,почти не увисна или поне е само една идея по надолу от нормалното,нооооо това няма да е вечно и мисля,че колкото отслабвам и бюста ми започва да се топи.Твърдо съм решена да си сложа силикон в бюста,мъжът ми също е навит,засега и затова съм тук,защото къде ще получа по богата информация,мнения и съвети,ако не при вас тунингованите.Форума е страхотен и много полезен,затова се радвам че съм сред вас.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 24th August 2006, 10:29
Lelkinss Lelkinss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте всички,
и аз още съм "псевдо" в групата,но септ.окт. се надявам да бъда в основната група.Май съм се ориентирала към кръгли,подмускулни,грапави импл.,около 300-350мл.Висока съм 174,тежа 58кг.-мислите ли,че ще ми стоят добре?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 24th August 2006, 10:46
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #64  
Стар 7th September 2006, 09:47
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Отговори с цитат
  #65  
Стар 7th September 2006, 13:20
dalila888 dalila888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1
По подразбиране Здравейте

Здравейте, казвам се Ева, на 29г., от София. Редовно ви чета, искам да ви кажа, че сте супер, поздравявам Ви за смелостта и нещата които правите в този форум. Имам две операции, на носа- преди 5г, при Е.Георгиев, и миналата година, пак при него прибиране на ушите. Поздрави на всички и много успехи!!!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 9th September 2006, 17:31
tiara_71 tiara_71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте,на 35 год съм,с три деца,на 07.09 беше и моята операция за увеличаване на бюста,при д-р Стоянов,375cc,макган,анатомич ни,изцяло под мускула,с разрез около ареолата.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 9th September 2006, 19:31
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

здравейте и от мен,казвам се Вася и съм на 25г все още нямам операции,но живо се интересувам от цицки и липосукция и след като родя възнамерявам да се подложа и на двете

п.п. това с раждането кой знае кога ще е,но пък до тогава си имам форума и доста ценна информация от вас
Отговори с цитат
  #68  
Стар 10th September 2006, 11:27
tesnoa tesnoa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте казвам се Виржиния,на 26 от София.Скоро попаднах във форума търсейки инфо за силиконови гърди.Тази есен мисля да се подложа на операция сега започва ходенето ми по доктори.От форума си набелязах няколко клиники.Радвам, се че попаднах тук (макар и случайно) и се надявам скоро да си направя най-хубавият подарък за моето самочувствие.Поздрави момичета
Отговори с цитат
  #69  
Стар 12th September 2006, 11:13
Ilona Ilona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте и от мен,
Щастлива съм,че открих този прекрасен форум в който мога да си поговоря със събратя по съдба. Аз съм на 33г. от София.През 2005 се оперирах при доц.Тепавичарова.Сложих си импланти 300куб. на Евросиликон.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 12th September 2006, 13:37
leonessa leonessa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 100
По подразбиране

ето ме и мен. на 35 години, омъжена съм с 2 дъщери на 16 и на 11. ще си слагам имплантанти тази есен при д-р Ильо Стоянов - негов асистент ми е личен приятел. много съм навита едвам изчаквам ... дано не ми мине котка път...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕКАДАСЕПРЕДСТАВИМ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:55.