IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th September 2006, 11:41
tesnoa tesnoa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 17
По подразбиране Нова птица чака да се тунингова

Здравейте момичета скоро случайно попаднах на този форум и много се зарадвах, че има място, където мога да науча повече за силиконовите гърди.Това да увелича бюста си е моя мечта от 2 години и тази есен се реших.Сега започвам дългият път от ходене по лекари и консултации.Знам само, че не искам кръгли импланти тъй като формата, която ми наресва е капковидната.Ще ви бъда благодарна, ако ме насочите към избора на клиника и доктор.Пред мен стои и друга дилема трябва да изтегля заем защтото мужа ми категорично отказа да ми даде пари за операцията.Е това е засега....Помагайте със съвети.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th September 2006, 11:48
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Отдели си един ден, изчети форума, записвай телефони и кординати на хирурзи, и ако ти останат неотговорени въпроси, питай, ще ти отговорим с удоволствие
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th September 2006, 15:50
KASSI KASSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 187
По подразбиране

Аз също реших тази есен да се подложа под ножа и тепърва ще ходя по доктори.От Варна съм и се спрях на др.Заякова и др.Динев.Ще реша при кого да се оперирам но ме е страшно шубе.Имам чувството че точно при мен нещо ще се обърка или че няма да се събудя.Бива ли да съм такъв песимист?Чак ме е яд на мене.Уф...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th September 2006, 15:54
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Споко, няма страшно Ти ги прослушай и двамата и действай. Аз преди да се оперирам му казвам на Динев що ужасии съм изчела из нета, той така ми се смя и каза , че съм луда да се обременявам с такава информация и , че колкото повече чета, толкова повече се панирам. Ама не е баш така, защото по този начин знаех какво да го питам.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th September 2006, 18:04
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KASSI
или че няма да се събудя.
Е това съвсем си го избий от главата. Такива случаи просто няма.
Ако си бабиер с болно сърце и дробове да се плашиш, ама ти...
От упойката не се страхувай въобще!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th September 2006, 20:06
KASSI KASSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 187
По подразбиране

Прави сте но понякога ме обзема параноята.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th September 2006, 19:25
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Абсолютно нормално е да се страхуваш от операцията.Аз съм оперирана преди 15 дни и съвсем пресен спомен имам от мислите,които ми минаваха през главата.На всичкото отгоре ми се наложи да пия и лекарства за забавяне на цикъла,които са като противозачатъчните-коагуланти.Колко страх брах.Но не се притеснявай-за всичко,от което се страхуваш питай лекарят и той ще те успокои.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th September 2006, 10:53
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KASSI
Аз също реших тази есен да се подложа под ножа и тепърва ще ходя по доктори.От Варна съм и се спрях на др.Заякова и др.Динев.Ще реша при кого да се оперирам но ме е страшно шубе.Имам чувството че точно при мен нещо ще се обърка или че няма да се събудя.Бива ли да съм такъв песимист?Чак ме е яд на мене.Уф...
Бих искала да те успокоя с нещо бодро и оптимистично, ама не мога, т.к. чувствам същото, което и ти . Умирам си от страх и това е.
А иначе и аз съм за тия двама доктори
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th September 2006, 11:35
tesnoa tesnoa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Мисля, 4е положителното мислене, че всичко ще бъде наред е важно така ще подготвиш и тялото си за новите придобивки.Чета какво споделя всяка от вас оперирана или не и мнението ми е че като цяло това променя живота ни и помага да сме по щасливи.Идята е да бъдем такива каквито се виждаме в мечтите си :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Новаптицачакадасетунингова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:11.