IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th August 2006, 08:46
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Като всеки човек не само за мъжете и той си има кусури.....

1.Дразни ме понякога прекаленото висене и ровичкане по компютрите вкъщи.
2.Прекаленото вманиачаване по колите
3. Това ме дразни най-много.....в началото се гласеше,обичаше се- като цяло беше много суетен, сега какво му стана успокой ли се пълна противоположност не се е занемарил ама не е каквото беше

всичко останало е дребно и наистина не си правя труда да му се нервирам, че си хвърлил чорапите на земята и т.н, обожавам го и си е моя мъж с кусури или без няма да го обичам по-малко
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th August 2006, 08:49
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

__________________
...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th August 2006, 09:11
tomb rider tomb rider не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Мен ме дразни само че иска да е на първо място в живота ми винаги! По принцип той е,но понякога има и по-важни неща като работата ми например.Иначе като всеки мъж прави почти всичко,което е изброено по-горе,но това не ме дразни.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th August 2006, 09:12
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране

Какво мразех в бившия ми приятел и защо сега се опитвам само за лошите неща да си спомня за да е по-лесно да го забравя (но не се получава) :

1. че се мисли за винаги прав (или почти винаги) и неговите възгледи за нещата били най-верни
2. няма ми доверие като излизам без него
3. че се бави докато се оправи преди да излезем - аз се оправям идеално за 30 мин, той бавно обикаля наоколо и му трябват 60!
4. че се сърди когао нощем не го гушкам, а аз не мога да спя прегърната, става ми горещо и е ад
5. не поема инициативата за ходене насам-натам, все аз трябва да измислям, пък един мъй трябва да има идеи!
6. най-добрият му приятел му е най-верен съветник, а хлапето (не че и моят не е) е със супер странни разбирания за много неща
7. твърде спокоен е, няма желание за нови и луди приклчения (примерно рафтинг!)
8. изтичат му парите през пръстите и въобще не се замисля кое как

няма повече май, първото е най-страшно, защото само ме укоряваше за това и онова. иначе този човек ми е най-голямата любов!!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th August 2006, 09:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Недай си боже да готви - всички съдове са изцапани и цялата къща е в подправки.
аз в такива моменти направо се изнасям в другата стая, щото нямам нерви да гледам как маца всичко. добре че му идва музата да готви веднъж годишно
Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
А, и факта, че не обича да излиза сам с приятели, от което следва по неговата логика, че и аз не трябва да излизам без него, а на мен това ми е любимо.
много се радвам че нямам такива проблеми - по принцип сам почти не излиза, иска да сме заедно, но когато си поискам излизам сама вечер по дискотеки, било то с жени или мъже.../човека е на мнение, че само да реша да му изневерявам, така ще го направя, че сам ще ми свали гащите...имаше такъв виц ако се сещате/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th August 2006, 10:05
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

То и аз си излизам, ама си личи, че не му е приятно много. Аз го карам да излиза, не та не, и така абсолютно ще се изолира от хората. Или с мен, или с никой. Е това е, както казва той, че съм му била фетиш Слава богу само с физиономии се разминавам, не смее да се разбучи, защото аз никога за нищо такова не буча, а и си знае, че няма смисъл.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th August 2006, 10:10
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

1. Вманиачава се в колата и се грижи за нея като за най-свидното нещо на света.
2. Когато е пред компютъра изобщо не ме чува какво говоря.
3. Би трябвало да е една идея по-суетен - може да носи 2 чифта дънки и 3 тениски и няма да му направи впечатление освен ако са мръсни (това много добре го забелязва).
4. Яде пред компютъра каквото се сети и клавиатурата винаги е пълна с чипс и други подобни.
5. Много бързо се ядосва и обича да вдига скандали (по-лошото е че не само на мен).
6. Не ми дава да сядам на компютъра в къщи освен в редките случаи, когато не е там...
7. Не обича да излизам без него в "съмнителна" компания което означава съвсем нормални приятелки. (еех пуста ревност...)
8. Мисли, че като го прегръщам искам секс, а не е така...
9. Не иска да заспиваме прегърнати
10. Не винаги си носи телефона и често не го чува което ме дразни страшно многооо.
Иначе е истинско ангелче
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th August 2006, 10:24
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ами Лори, купувате си два компютъра като нас, поне един повод за караници по-малко
аз дори съм му забранила да се докосва до моя, щото колкото пъти го направи все е да ми сложи някаква програма, дето не ми е притрябвала ни най-малко, съответно щото е голям разбирач вече два пъти ми прецаква компа...добре че поне се научи да преинсталира сам уиндоуса след последната преинсталация бях бясна задето ме остави без комп и отидох да му изхарча парите за наказание
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th August 2006, 10:37
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

__________________
...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th August 2006, 10:38
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

И така става. Аз по цял ден съм на компютъра в работата и просто понякога искам и в къщи нещо да видя, но не дава. А той така или иначе ще го пипа (ако имам мой), защото се занимава с компютри и разбира. Но наистина съм мислила да вземем още един, не така скъп като неговия, нещо по-скромно като за лаик като мен...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: нещакоитомразишНегоНея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.