IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th August 2006, 15:40
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

и аз да кажа...всъщност защо се разделих с човек, на който всъщност ужасно много държа..
1. не обича да губи, дори и от мен...или май особено от мен...и особено на Colin McRae или пък NFS.
2. като спорим нещо и искам да се разберем, вместо да ми обяснява защо мисли или прави нещо ми казва "защото така".
3. твърди, че може да отиде навсякъде с мен и да ме заведе навсякъде, което е проблем защото понякога, когато излизам му казвам, че не мога да го взема, т.к. е женско събиране или пък нещо друго.
4. като му предложих да скачаме с бънджи не му допадна, пък акто казах, че съм отишла сама и съм скочила - проблем. С 300 зора го накарах веднъж да дойде с мен на катерене...
5. И аз обичам коли... и не е като да не разбирам от компютри, но понякога си мисля, че не е реално някой да успява да говори толкова много за коли и компютри.
6. Нервак е... никога спрямо мен, но и когато се изнервя на всички останали ми тежи..
и т.н. и т.н....
но пък готви невероятно....не просто невероятно..ами наистина невероятно и освен това и преди и след като се разделихме ми е най-добрия приятел и винаги ще ме подкрепи за каквото и да е.... дори и да сме се скарали жестоко, първо ще ми помогне ако имам нужда и после ще се цупи и сърди...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th August 2006, 15:58
MapTuH MapTuH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Magikka това с доброто приятелство е хубаво, но трудно реализуемо. Радвам се че при вас е така :) Аз трудно успявам с това начинание, но няма да се откажа, още повече като знам, че вината не е в мен
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th August 2006, 16:06
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th August 2006, 16:08
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

то и при мен не стана лесно, ама и двамата много държим на приятелството си и и двамата се постарахме много... А при теб в какъв смисъл става обратното?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th August 2006, 16:10
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Това с приятелството след това при мен нещо не се получава.Много е трудно.
на мен направо ми се вижда невъзможно

Миленка, ше дойда да оплакна окото, няма как...пък може и да ме съжалиш дето виса пред блока и да ме покниш да се кача горе
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th August 2006, 16:18
MapTuH MapTuH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
то и при мен не стана лесно, ама и двамата много държим на приятелството си и и двамата се постарахме много...
Хем държите на това, хем не става връзка, shit работа. Отстрани не е сложно, но иначе... то май човек като мисли много по-трудно става. Това се опита да ме научи едно момиче,и незнам дали успя, но успя да остане в мен...за сега.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 24th August 2006, 16:21
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24th August 2006, 16:33
MapTuH MapTuH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Lady според мен хем е така, хем не. Всичко е вазможно - ако не сега, то след достатъчно време. Хората се менят макар и малко. И това малко може да е онази липсваща частица, която е правила проблем. А може би аз така искам :)))
Отговори с цитат
  #39  
Стар 24th August 2006, 20:56
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Да сте приятели и след това гаджета.Защото опознаваш човека от истинската му страна и така преценяваш дали си заслужава...
ми ние се познавахме 4 години преди да станем гаджета и си бяхме невероятни приятели...бяхме като дупе и гащи.. и сега сме си така... преди да станем гаджета дори ми подари една картичка "гаджетата идват и си отиват, но приятелите остават" и тогавашното ми гадже го прие много лично
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25th August 2006, 11:00
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Не мога да разбера къде се загубиха мъжете в този форум?!
Нищо ли не ви дразни в жените?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: нещакоитомразишНегоНея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:27.