IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th August 2006, 22:42
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз пък имам доста приятели-мъже, и то с години сме си дружки, споделяме си, излизаме...
грешката ти е, че се държиш по-студено явно. трябва да може да се говори с теб на всякакви теми, особено секс , да нямаш задръжки да кажеш дори и някоя глупост...аз съм такава и нямам проблеми. всички знаят че съм шматка, в същото време мога да бъда и много сериозна, могат да споделят всичко, да им дам съвет, да помогна с каквото мога...незнам, това е моята "рецепта" 8)
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th August 2006, 22:44
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Аз си имам приятел мъж.Е,вярно е че в началото имах други мераци към него и той към мен,ама само с това си останахме.Сега не го възприемам като такъв нито той мен.Убедена съм в това.Не знам как се получи.Без да се усетим си станахме приятелчета и заедно с още едно момиче тримата си джиткахме заедно.Вече е по-рядко.Но едно ми е ясно-стана така,защото не споделям съкровените ми желания и преживявания с него.Не го карам да ме опознае така дълбоко,за да не се влюби в мен.Той си ми е просто приятел,с който си излизам,споделям си това,което мисля,че няма как да му повлияе и толкова..За другото си имам моям мъж-той си ми е и приятел и любовник
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th August 2006, 22:47
AJ_vErsUs AJ_vErsUs не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia, Bulgaria / Trieste, Italia
Мнения: 243
Изпратете съобщение чрез ICQ до AJ_vErsUs
По подразбиране

хубавото на цялата история е че... ако се удържи фронта, след това тези "чувства" зачезват и се получава нещо наистина приятно, дори това да е гледаHе на футбол или пък колите... това не е непревземаемата крепост с надпис: МЪЖЕТЕ ЗНАЯТ ЗАЩО!!!
Може да има приятелство.. за подсъзнание не говорим... фантазиите са за това - да си стоят в главичките ни...
А какво мислите за твърдението "Приятелски секс"??? на мен това словосъчетание ми се самоизключва!!!!!
__________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams..!!

Обичам те, М*иКо!!

AJ_vErsUs*'*:
http://jadore.snimka.bg/
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th August 2006, 22:48
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

А да bimbi е права относно това да си приказвате на всякакви теми,без задръжки и особено за секс.Ние така си приказваме без никаква цензура и си е адски забавно..Единственото,коет не правя,е както казах,че не си споделям това,което ми е най-миличко и най-съкровено..
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th August 2006, 22:51
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AJ_vErsUs
"Приятелски секс"?
хмм...и на мен някак си ми се изключва това понятие..Какво ще рече приятелски секс?На мен ми прилича като нужда от секс и при липсата на друг го правиш с приятел.Само,че аз не мога да правя секс без да имам чувства към този човек.Веднъж пробвах с един,към който имах силно физическо привличане,но нищо не стана.Посредата на действието просто го бутнах и му казах,че нещо не ми допада...
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th August 2006, 07:58
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Не мога да имам приятели мъже, въпреки, че имам мъжки начин на мислене, както казва моят мъж - около 70%. Но не се получава, винаги се развалят нещата от сексуално привличане. Имам много познати мъже, с които мога да пия по едно и да си бъбрим, но приятелство, което да е трайно като с жена приятелка и да споделяш всичко - абсурд.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th August 2006, 08:31
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Аз пък предпочитам да споделям с мъже . Ако споделя нещо с жена , след два месеца разбирам , че цялата компания знае . Затова вече и приятелките са ми единични , а не общи познати помежду им , колкото и тесногръдо да е . Наистина и аз съм опряла вече на тема мераци от мъжки приятел , но човека ще се вразуми , просто май сме прекалили с темата за секса .
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th August 2006, 09:33
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Абе може се едно да кажем някво момиче напраи нещо много хубаво за мене дори и да не я харесвам ще оценя това което е направила , иначе не !!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th August 2006, 10:37
tomb rider tomb rider не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Аз мисля че едва ли има рецепта как да бъдем приятели с мъж.Но най-добрия ми приятел е мъж и мисля че нищо не сближава хората така,както общите интереси-ако ви вълнуват едни и същи неща винаги намирате общ език,то става от самосебе си.И аз като Бимби си говоря за секс с него,само да не помислите че е гей-съвсем не е
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th August 2006, 18:08
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Astela
Цитирай:
Първоначално написано от AJ_vErsUs
"Приятелски секс"?
хмм...и на мен някак си ми се изключва това понятие..Какво ще рече приятелски секс?На мен ми прилича като нужда от секс и при липсата на друг го правиш с приятел.Само,че аз не мога да правя секс без да имам чувства към този човек.Веднъж пробвах с един,към който имах силно физическо привличане,но нищо не стана.Посредата на действието просто го бутнах и му казах,че нещо не ми допада...
Ще се получи малко офтопик, ама...можете ли да правите секс без да имате емоция някаква към човека...не става дума за предразсъдъци или комплекси, как наистина се чувствате? За мен е немислимо това, не се чувствам добре просто, не ми е гот... За мъжете ясно( или пък не), но дали наистина сме различни от тях в това, или само така говорят...
Секс заради самия секс...? Правила съм го неведнъж и не мога да си представя по тъпо занимание от това... На мен ли нещо ми има, или и други са така?...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зачистотоприятелствомеждумъжажената
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:41.