IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th August 2006, 17:30
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

приятелство между мъж и жена си е наппълно възможно всичко зависи от Човека(а не под общ признак мъж или жена), за авторката просто когато не е ставало си попадала на неподходящ човек за приятел(бил е безкраино незадоволен или секс маниак или обича да бройка).най лесно един мъж става приятел когато има сериозна приятелка и е улегнал изживял е сексуалните фантазии и е задоволен. а след време и години приятелство мъжа и жената започват да се приемат за еднакви и вече не им минават сексуални мисли. а просто се държат както се държат със приятелите си от същият пол. всичко е до- да имаш вяра на даден човек мъж или жена да те разбира. и също ако мъж и жена са близки приятели голяма бариера е сеь защото тогава има вероятност това приятелство да бъде прекъснато и да не прерастне в нещо повече
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th August 2006, 18:41
Аватара на beladona
beladona beladona не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 297
По подразбиране

Имам една позната която си движи нявсякаде само с момчета уважават я , и не я възприемат като сексуален обект ,общува и с другия пол но тя няма прителки.Явно просто си е такава.
__________________
Няма друга такава аз съм уникат.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th August 2006, 20:28
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
До сега колкото приятелки съм имала са ме предали.Най истинското приятелство е между мъж и жена.И не е нужно той да е гей.

Е да може и да има истинско приателство обаче вие жените го разваляте щом осетите че момчето има сексуално влечение към вас кво ви пречи ?? Няма логика в тва тои уш ми е приател пък иска да спи с мен еми голяма работа кво заради вас да не поглежда жена или пък да си крие желанията ??
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th August 2006, 20:58
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ей BoXko, пиши поне запетайки бе човек ! Явно правописа не ти е ясен, ама поне запетайки, че се губи смисъла....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27th August 2006, 21:46
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Ей BoXko, пиши поне запетайки бе човек ! Явно правописа не ти е ясен, ама поне запетайки, че се губи смисъла....

Не съм в час по българси и си пиша както си говоря неискам да губя още сумати време в мислене това изречение дали е обстоятелствено или някви други неща . Съжелявам още не е започнала учебната година
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th August 2006, 22:54
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Аз пък имам повече приятели момчета от колкото момичета. Мъжете са по малко склони към предателство. По-трезво разсъждават и не изпадат в паника за глупости.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28th August 2006, 19:31
BaD_GiRL*)) BaD_GiRL*)) не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: neide v predelite na rodinata
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до BaD_GiRL*))
По подразбиране

да аз също имам този ''проблем''.на 16 съм,с повечето ми приятели момчета се познаваме от много отдавна дори от деца,държа с тях съвсем хладнокръвно,ако можа да се каже така,но усещам че когато говорим те са някак си под напрежение,и не могат да се съсредоточат когато има говоря.много хора казват ''е,тийнейджъри.кво искаш'' но все пак...не ги разбирам.
__________________
- Кога Колю ще загуби девствеността си?
- Той вече не е девствен! Живота достатъчно го е преебал!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th August 2006, 09:00
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

а какво ще кажете за приятелството между мъж и жена, които са имали връзка? особено пък, когато са си останали приятели тъй като единият се надява да се съберат отново? На мен ей това приятелство ми е странно...
Защото едно е да запазиш добри отношенията си с някой, с когото си имал връзка,ама да станете големи приятели...това май не е чисто платоническо приятелство,нали?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 29th August 2006, 14:23
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Цитирай:
а какво ще кажете за приятелството между мъж и жена, които са имали връзка? особено пък, когато са си останали приятели тъй като единият се надява да се съберат отново? На мен ей това приятелство ми е странно...
Не е странно, като изключим онази част с надеждите на някой.
Имам такъв Приятел. Бяхме гаджета, разделихме се, после пак за кратко се гаджосвахме... Абе луда работа...
И някак си от само себе си отношенията ни преминаха на съвсем друго ниво. Винаги мога да разчитам на него, той на мен - също. Той единствен знаеше, че съм 'оплела конците' и трябва да правя аборт /майка и до ден днешен е в неведение/. Изпращал е гаджето си до вкъщи, а аз оставах да спя у тях.
Друг, с когото не съм имала нищо по-специално /независимо, че бях по едно време луда по него/ също ми е Приятел...
Може да е от годините, които се познаваме, но наистина всичко е чисто платоническо.
Не знам, с тези двама мъже се чувствам много по-добре, по-свободна,
по-спокойна...
Не мога да го обясня. Някой във форума /TedyK/ каза, че мъжете са по-малко склонни към предателство и е точно така.
Маааале! Аз се олях с писанията си
Спирам!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 29th August 2006, 14:44
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Limoni-Johni
Изпращал е гаджето си до вкъщи, а аз оставах да спя у тях.
а гаджето му как възприема това? ако бившата на приятеля ми,с която сега са в добри приятелски отношения, остане да спи у тях,на мен ще ми е адски гадно...и наистина не знам как ще реагирам,ама най-малкото ще е един стабилен скандал....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зачистотоприятелствомеждумъжажената
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:14.