IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th August 2006, 15:02
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Цитирай:
а гаджето му как възприема това?
Ами, да ти призная тогава не съм се замисляла. Просто аз си знаех, че не съм опасна за нея и връзката й с това момче и през ум не ми беше минало, че за нея е крайно неприятна ситуация...
Но всъщност накрая си бяхме дружки с нея /е, не първи приятелки/.
Пък то за скандал винаги може да се намери повод
Всъщност смисълът на цялото това дълго писание беше, че такива искрени приятелства между мъж и жена се градят в продължение на много, ама наистина много години. И е много важно и двамата да си държат на приятелите. Сега, след толкова години, нито аз позволих на мъжа ми, нито приятелят ми - на жена си да ни разделят. Чуваме се, виждаме се, сами, с половинките, с децата... Просто сме си пак ние, само малко порастнали.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 29th August 2006, 15:12
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

не знам...аз по принцип не съм много ревнива...ама ми е неприятно, когато тя му се обажда...а като я срещнем някъде, ми става много гадно, защото си представям как той я е обичал... знам, че се сега между тях няма нищо повече от чисто приятелски чувства, но пак ми е неприятно...
преди и аз съм искала да си останем близки приятели с някои от бившите ми, но сега се замислям, че това не е добра идея, защото може и да не е приятно на новите ни половинки...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29th August 2006, 15:20
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Когато трябваше да запозная мъжа ми с приятеля си, бях едно огроомно рошаво кълбо нерви. Беше ми отнело часове в спорове 'той ми е приятел; абе не е ти е к'ва е тая глупост'.
Наистина бях зверски притеснена от евентуалната реакция на мъжа ми. Трябва да ти кажа, че сега той ме подпитва непрекъснато 'кога ще се обадиш на андрей да се видим?'.
Може би просто имам страхотен късмет с мъжете в живота ми!
Цитирай:
ми става много гадно, защото си представям как той я е обичал
защо да ти е гадно? Нали сега обича теб?! Това, което е било м/у тях е минало, не може да се върне. Сега има значение!

Всичко е въпрос на гледна точка и човешко разбиране.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th August 2006, 16:33
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Chik трябва да повярваш че всичко друго е било преди теб. В противен случай ревността ще те изяде, а няма смисъл. Така вредиш само на себе си.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 29th August 2006, 16:54
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Chik трябва да повярваш че всичко друго е било преди теб. В противен случай ревността ще те изяде, а няма смисъл. Така вредиш само на себе си.
Ех, Теди, аз никога не съм била особено ревнива, ама сега не знам какво ми става...аз това момиче го познавам още от началото на връзката ми с приятеля ми....обаче едва напоследък се появиха тези чувства и си мисля, че малко и приятелките ми допринесоха за това...
Е, слава богу не стигам до крайности...не правя сцени на приятеля ми, даже не съм му казала за това...Искам всичко да си е както преди и въобще да не ми пука, че тя му е бивша приятелка...Ама нямам идея как може да стане това...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 29th August 2006, 17:10
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chick
Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Chik трябва да повярваш че всичко друго е било преди теб. В противен случай ревността ще те изяде, а няма смисъл. Така вредиш само на себе си.
Ех, Теди, аз никога не съм била особено ревнива, ама сега не знам какво ми става...аз това момиче го познавам още от началото на връзката ми с приятеля ми....обаче едва напоследък се появиха тези чувства и си мисля, че малко и приятелките ми допринесоха за това...
Е, слава богу не стигам до крайности...не правя сцени на приятеля ми, даже не съм му казала за това...Искам всичко да си е както преди и въобще да не ми пука, че тя му е бивша приятелка...Ама нямам идея как може да стане това...
Още подържа връзка с нея така ли.doc
Отговори с цитат
  #47  
Стар 29th August 2006, 19:21
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

ми общо взето винаги тия работи тръгват от приятелките,то за тва си е по-лесно да си си приятел с мъж,те поне не ти натрапват такива съмнения
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зачистотоприятелствомеждумъжажената
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:29.