IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1891  
Стар 10th January 2010, 11:52
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Аз съм малко странна в избора си на филми. Рядко гледам някой популярен за момента филм. На кино ходя основно през лятоото - сезонът на романтичните комедии с Дженифър Анистън . Иначе обожавам стари филми - Хичкок . Страшно много ми харесва простотата на самия филм - без някакви специални ефекти, без лиготии. Впечатлява ме и този прототип за жена, който създава Хичкок. Тя е нежна, красива, но силна, много стилна... Грейс Кели . Логично, голяма фенка съм на Мерилин Монро. Гледала съм някои от по-известните и филми. За съжаление трудно се намират.
  #1892  
Стар 10th January 2010, 12:35
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

благодаря за информацията ^

Surrogates - годината е незнамсикояси, човечеството ползва робо-двойници и всички си седят вкъщи с некви лепенки по главите, докато двойниците им обхождат планетата, действат и чувстват вместо тях. Явно много нашумял сценарии, ползван от assassins creed, avatar, сега и тва.
Оттам нататък филма е нищо особено, сценария наподобява на човека паяк или батман, където зад всичките злини стои един супер вкиснат тип..
Не разбирам за кво и брус Уилис трябваше да участва
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
  #1893  
Стар 10th January 2010, 13:02
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
благодаря за информацията ^

Surrogates - годината е незнамсикояси, човечеството ползва робо-двойници и всички си седят вкъщи с некви лепенки по главите, докато двойниците им обхождат планетата, действат и чувстват вместо тях. Явно много нашумял сценарии, ползван от assassins creed, avatar, сега и тва.
Оттам нататък филма е нищо особено, сценария наподобява на човека паяк или батман, където зад всичките злини стои един супер вкиснат тип..
Не разбирам за кво и брус Уилис трябваше да участва
Аз заради него най-вече се подлъгах да го гледам.Нищо особено,но става за губене на време.Иначе харесвам фантастика.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
  #1894  
Стар 10th January 2010, 13:07
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Patety, пробвай със "Here on Earth". Гледах го преди време по btv и ми стана от любимите.
  #1895  
Стар 11th January 2010, 11:09
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
По подразбиране

Кажете някоя готина драма от 2008 или 2009 г.?
  #1896  
Стар 11th January 2010, 11:13
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

тхе кюриъс кейс оф бенджамин бътън, подмяната :P Защо е това ограничение в годините, преди 2008 си ги изгледал, или?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
  #1897  
Стар 11th January 2010, 12:07
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Гледах Дориан Грей. Не е нещо супер впечатляващо, особено като знаеш какво ще се случи, но някак ми хареса и не съжалявам
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #1898  
Стар 11th January 2010, 14:04
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Аз жанра драма малко го пропускам
но професия жиголо
spread бива
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
  #1899  
Стар 11th January 2010, 16:08
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

http://www.imdb.com/title/tt0365089/
  #1900  
Стар 11th January 2010, 16:35
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Гледах Дориан Грей. Не е нещо супер впечатляващо, особено като знаеш какво ще се случи, но някак ми хареса и не съжалявам
Мен ме изкефи също, е книгата е по-готина - но пък играта на главния герой е впечатляваща и ми беше интересен. Но си е депресарски, то и няма какъв друг да е.
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Темазафилми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:42.