IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th February 2007, 09:10
pipi6 pipi6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 26
По подразбиране Анти целулитен крем Дева

Здравейте, дами и господа!!! Значи миналият ден си купих въпросният крем, тъй като в последно време гледам, че нещо целулит ми се е появил , а до този момент никога не съм имала такъв проблем! Та въпросът ми е дали е ефикасен(ясно е, че не мога да очаквам светкавични резултати) и за колко време горе-долу се появява някаква разлика? Знам, че тук има доста компетентни в това лица, така че бих се радвала да споделите при вас(поне тези, които са го ползвали) какви са били резултатите Предварително благодаря!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th February 2007, 09:14
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

На Дева не е най-доброто според мен,но ако се комбинира с режим на хранене и ексфолианти ще има видим заглаждащ ефект,ако искаш за по-сигурно се мажи сутрин и вечер 8)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th February 2007, 09:22
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Аз използвам този крем на Дева и съм доволна. Слек като се намажа си чувствам кожата по стегната. Но според мен този крем по никакъв начин няма да намали, камо ли пък да премахне целулит. Просто има временен стягащ ефект.
А за борбата с целулита все още най-доброто средство си остава спорта ( кардио, джогинг ..)
Така че недей да възлагаш големи надежди на крема.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th February 2007, 09:24
pipi6 pipi6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Аз попринцип от време на време(в седмицата поне веднъж) се къпя с кафе(някъде тук прочетох, че има антицелулитен ефект), а иначе си се мажа два пъти дневно , а за какъв режим на хранене става въпрос, защото в момента съм си на диета?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th February 2007, 09:26
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pipi6
Аз попринцип от време на време(в седмицата поне веднъж) се къпя с кафе(някъде тук прочетох, че има антицелулитен ефект), а иначе си се мажа два пъти дневно , а за какъв режим на хранене става въпрос, защото в момента съм си на диета?
Значи правиш всичко както трябва,продължавай и ефекта няма да закъснее
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th February 2007, 12:34
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

И аз използвам крема на Дева ефикасен е определено... Също и си взех един анрицелулитен сапун на Рефан... по-добро нещо не съм ползвала за целулит
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th February 2007, 13:02
pipi6 pipi6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 26
По подразбиране

{*faith*}, а къде го продават този сапун и след колко време горе-долу започна да си личи И още нещо ти на какъв режим на хранене си???
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th February 2007, 14:20
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Ти от къде си ? Ако си от Пловдив в Халите има специален магазин на Рефан... иначе не знам. Струва около 4лв. Още след първия път се усеща разлика. Кожата ти става по-стегната и гладка. В сапуна има вградена специална гъбичка... А за режима ми не е нещо определено и специално... Гледам да имам отрицателен калориен баланс и да се храня по-здравословно (яйца, месо, супи, хляб Бонус, салатки и т.н.)
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th February 2007, 14:38
pipi6 pipi6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 26
По подразбиране

От София съм!!! Аз вече 2 дни се мажа с този крем и честно казано нищо не забелязвам Ти заедно ли ги ползваше, имам предвид крема и сапуна?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th February 2007, 17:51
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Ooo не сапуна го ползвах много след крема... не знам на мен тоя крем ми повлия добрее, но по-добрия определено е на Дева със слим ефект (един розов)... като се намажеш и усещаш как цялото място се изстудява и кожата ти се стяга
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АнтицелулитенкремДева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:12.