IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th July 2009, 16:22
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

На твое място бих си направила липосукция...Тези процедури няма да помогнат особено...По-добре да пластиш повече и да има голям ефект отколкото да дадеш 800 лв за 2 см, нали така?

Не съм си правила ултразвук а Endermologie , което е за целулит, но и той не помага ... Изобщо!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th July 2009, 16:23
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Мисля че тези хора постъпват много хитро и в същото време глупаво наричайки процедурите си липосукция ...
Опитват се да подлъжат хората като ползват термин които се използва в пластичната хирургия
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th October 2009, 19:36
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

И аз да потвърдя, че това, което описва автора на тазе тема НЕ е ултразвукова липосукция. При липосукция има малък разрез, упойка, канюли .... Ултразвуковата липосукция се различава от обикновената - аспирационната, по това че на върха на канюлата има ултразвук. Той разбива мазнините и се изсмукват само те. Почти не се закачат другите върешности в отделните слоеве и най-вече кръвоносни съдове и затова почти не се губи кръв и възстановяването е по-бързо.
Днес, след доста проучване и отлагане от 6 месеца си направих ултразвукова липосукция - ето тук са подробностите - 1000 Евро за 2 брича- http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...=593137#593137
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ултразвуковалипосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:49.