IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 12th December 2009, 13:17
tichka tichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 33
По подразбиране

До сега имала ли си алергии към някой лекарства? Ако си нямала всичко е ОК. Като идеш в болницата преди да ти сложат каквото и да е, ще те питат дали си алергична. Относно упойката д-р Ходжев анестезиологът е страхотен професионалист така че си във сигурни ръце УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 13th December 2009, 15:04
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Момчета и момичета пак ще ощастливя някой от вас .Отказвам се от операцията си,която беше премесена с любезното съдействие на док-а и на MAR1N3LA,за 16.12.Имам ужасно упорита кашлица и хрема и въпреки Амоксила сутрин и вечер по 1000mg (по съвет на доцента) няма изгледи до сряда да съм във форма.Ужасно съм ядосана на себеси,че точно сега се разболях.Цялата ми организация отиде по дяволите и сега ще се наложи да чакам чак до Великденските празници. Ако някой от вас има готовността и желанието да се оперира на 16 нака се обади на доцента,аз ще го информирам,че се отзаквам за сега.Късмет на MAR1N3LA за утре,радвам се за теб и имам добро предчуствие.Пиши ми при първа възможност след операция.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 14th December 2009, 00:09
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Marinela kym Kerasaki - Mnogo ti blagodarq za vyzmojnostta,koqto mi predostavqsh,zashtoto iniciativata beshe tvoq.Kogato prochetoh tova,che nqma da se operirash chestno ti kazvam mi stana mnogo kofti. Ne te poznavam i nai-veroqtno nqma da te sreshtna, no sym ti mnogo priznatelna.Dano vse pak se opravi6 i da moje6 da se operirash. Shte vi pisha pri pyrva vyzmojnost
Отговори с цитат
  #164  
Стар 14th December 2009, 18:13
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Az pak sym na liniq Sled 6 4asovo 4akane mina i moqta operaciq.V interes na istinata ne me boli mnogo-o4akvah adskite myki,no pyk tova e po-dobriq variant.Da o4akva6 po-lo6oto i da se slu4i po-hubavoto.Ekipa sa mnogo zabavni.Cql den se bazikat i se hilqt po koridora,dokato az otbroqvah minuta sled minuta O4akvam utre da sym lilava,no da vidim...Vsi4ko,koeto sym 4uvala za Anesteziologa e obsoliutno vqrno- golqm pi4 e :P Iskam da vi razkaja s kolko gotini hora se zapoznah dokato 4akah- 2 super gotini momi4eta (s novite vizii spokoino moga da kaja modeli) i s edno mom4e.Te 4etat foruma ama ne pi6at za tehnite opreacii- 6te vi skysam u6ite , ei! I IZNENADVA6TO ( ) vsi4ki sa o4arovani ot docenta.Zashto li? Tolkova ot men za sega :P
Отговори с цитат
  #165  
Стар 14th December 2009, 18:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Брей, мъжко момиче.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #166  
Стар 14th December 2009, 20:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ее, mar1n3la, браво!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 14th December 2009, 21:42
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Брей, мъжко момиче.
Вярно е мъжко момиче. Като гледам времето, по което е писала във форума и се сещам, че аз по това време не знаех на кой свят съм Маринелка, стискам палци всичко да е ок, но да знаеш, че първата нощ е най-кофти. Щом ти отсега се чувстваш добре значи при теб нещата може би ще минат без проблеми. А как понесе упойката?
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
Отговори с цитат
  #168  
Стар 14th December 2009, 21:46
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mar1n3la
Az pak sym na liniq Sled 6 4asovo 4akane mina i moqta operaciq.V interes na istinata ne me boli mnogo-o4akvah adskite myki,no pyk tova e po-dobriq variant.Da o4akva6 po-lo6oto i da se slu4i po-hubavoto.Ekipa sa mnogo zabavni.Cql den se bazikat i se hilqt po koridora,dokato az otbroqvah minuta sled minuta O4akvam utre da sym lilava,no da vidim...Vsi4ko,koeto sym 4uvala za Anesteziologa e obsoliutno vqrno- golqm pi4 e :P Iskam da vi razkaja s kolko gotini hora se zapoznah dokato 4akah- 2 super gotini momi4eta (s novite vizii spokoino moga da kaja modeli) i s edno mom4e.Te 4etat foruma ama ne pi6at za tehnite opreacii- 6te vi skysam u6ite , ei! I IZNENADVA6TO ( ) vsi4ki sa o4arovani ot docenta.Zashto li? Tolkova ot men za sega :P
Каква цена ти взе за операцията?
Отговори с цитат
  #169  
Стар 14th December 2009, 22:12
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

По-малко от Тонев.Но, ако прочетеш може и да разбереш.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #170  
Стар 14th December 2009, 22:29
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
По-малко от Тонев.Но, ако прочетеш може и да разбереш.
Aбе пич питам е момичето. Защо постояно се обаждаш не мога да разбера?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.