IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 17th November 2012, 00:53
KariniRaman KariniRaman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране Препоръчайте ми

Здравейте!Обмислям да си купя някакъв спортен уред за вкъщи,но се колебая какъв - кростренажор,пътека или велоергометър.Трябва да е кардио понеже целя да отслабна.В допълнение имам един вибриращ колан като онези,които рекламираха по телевизията,според вас дали ще има ефект,ако не за друго поне да поразбие целулита?Кажете ми коя хранителна добавка ще бъде най-подходяща,аз си мислех за л-карнитин,но не му разбирам толкова,така,че предложете ми вид и марка ако може.Ще се радвам да ми препоръчате и някаква подходяща диета,нисковъглехидратна може би или вие преценете.Кога ще е най-подходящо да започна с масажите сега или след като поотслабна и на какъв вид масаж трябва да ходя?Досега винаги съм отслабвала рязко и чрез гладуване и кожата ми се е поотпуснала...Има ли шанс чрез някакви упражнения да постигна стягане на кожата напълно или поне частично?Незнам дали има значение,но съм момиче,на 19 години,165 см,около 60 кг.Искам да сваля поне 10 кг.Моля ви не ме упреквайте,че не съм погледнала в гугъл,търсих разбира се,но за всеки човек е индивидуално според целта и така нататък.Ще се радвам да ми помогнете със съвети.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препоръчайтеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:09.