IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1271  
Стар 15th May 2010, 17:11
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Според мен тялото най-точно си казва. Ти се усещаш сита - значи си хапнала достатъчно.
Само дето Дундьо казва, а и аз съм съгласна с това, че ядките нямат място в тази диета. Ако я погледнеш в нета - никъде не се споменават ядки. Тука е копната някаква модифицирана версия.
Аз лично я спрях. Не ми действаше добре. Не обичам плодове и плодовия ден беше мъка /днес/, въглехидратния също. Познавам по косата си. Почне ли да се омазнява неконтрилируемо - аз нещо не съм в ред. Я болна, я - нещо друго.
Та всеки най-добре си знае за себе си.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1272  
Стар 15th May 2010, 17:16
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Окей... Аз за сега нямам оплаквания, но май и няма от какво да се похваля. Но съм решила поне 10 дни да не се меря, за да не се разочаровам... Ще видим...
Отговори с цитат
  #1273  
Стар 15th May 2010, 17:32
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Izu, бих ти препоръчала даже още да изчакаш с тегленето, най-добре се претегли след първия цикъл.Така реално ще видиш има ли резултати или няма.Ако ти е по-лесно да изкараш плодовия ден с малко ядки,аз мисля ,че не е голямо прегрешение.По скоро не трябва да ядеш течен шоколад и това руло.
Аз бях започнала диетата, но се отказах доста бързо.Сега реших да я направя като хората.При мен минаха 10 дни вече и мога да кажа,че чувствам разлика.
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #1274  
Стар 15th May 2010, 17:51
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Цикъл като... първите 4 дни, първити 29 дни или първия МЦ?
Аз доколкото разбрах от всичко, което изчетох, е, че във въглехидратния ден е препоръчително на обяд нещо солено, а на вечеря нещо сладко. А и пак... надали съм изяла повече от 100гр шоколад.
Отговори с цитат
  #1275  
Стар 15th May 2010, 23:12
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Аз за себе си взех решение чак след първия воден ден да се тегля.
Права си,че пише нещо сладко във въглегидратния ден, обаче това сладко нещо не трябва да е каквото и да е.Нещо в което има да кажем захар и брашно, но не и яйца и пр.мляко.Според мен най-добрия вариант за вечеря си остава половината от обяда.Утре ми е такъв ден и ще ям пълнозърнести макарони със зеленчуци.Сладко не ям и нямам намериние след като гледах Sugar - the bitter truth (горещо го препоръчвам).Не знам колко дълго ще ми държи влага това филмче, но поне до края на диетата сладко няма да близна,а след това ще го сведа до минимум.
Отговори с цитат
  #1276  
Стар 16th May 2010, 08:27
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Мм... не знам... аз сладко ще продължа да ям, най-вече защото по принцип съм с ниско кръвно и ако не хапна сладко предната вечер не знам как би издържала плодовия ден.

А, ако това е този филм, за който си мисля... то такива има за много от храните - кока кола, месо, сирена и т.н. Така че ако речеш, то има bitter truth за всички храни около нас.
Отговори с цитат
  #1277  
Стар 19th May 2010, 12:35
bebutsa bebutsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

хайде и аз да започвам.В кратце моята диетична история:
1. преди 7-8 години -д-р Емилова ,15 дни само плодове и чай с мед= -10кг и як световъртеж,повехнала кожа ,но мнооого слаба (задържах ги около половин година и после пак започнах да качвам)
2.една диета ,по време на която всеки ден ядеш определена храна (ден на яйца,ден на месо,ден на плодове и т.н.),общо 10 дни= -8кг.По- натам я правих още няколко пъти ,но резултата беше всеки път все по-малко кг свалени.
3.Рене Зелуегър 20 дни преди 3г = -6кг,бързо върнати
4.Дюкан в последните две години 2 пъти= -5-6 кг и после вълчи глад за сладко и естествено дебелеене наново.
Междувременно съм пила и хранителни добавки за слабеене без всякакъв ефект.
Като цяло сега съм с 10кг повече ,отколкото бях когато започнах да правя диети и мечтата ми е пак да стана такава, каквато си бях тогава
...Та от утре започвам 90 дни и дано този път да се получи.Имам пътечка и ще гледам да тренирам всеки ден по час -час и половина.
Ще пиша кво става след седмица . [img][/img]
Отговори с цитат
  #1278  
Стар 19th May 2010, 12:56
bebutsa bebutsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране


[/url]

ихаа имам си линийка вече
Отговори с цитат
  #1279  
Стар 19th May 2010, 13:44
Аватара на Likrensse
Likrensse Likrensse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Аз съм нова във форума. Скоро започнах диетата, днес ми е въглехидратният ден.
Искам да сваля около три кг., но често казано целта ми е най-вече да отслабна малко в бедрата и паласките. Който има опит би ли ми казал дали има някакъв ефект в тези области?
Най-големият ми проблем е, че постоянно ми се яде, ненаситна съм и то това, което ме изкушава е сладкото и тестеното. Но за сега се справям.
Отговори с цитат
  #1280  
Стар 19th May 2010, 15:36
Аватара на *axeny*
*axeny* *axeny* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 41
По подразбиране

От утре мисля да я почвям тази диета!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:39.