IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th March 2010, 16:44
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Дисански от Габрово доста време работи за хубавите очи на пациентките си...
доста правдоподобно предположение, Томи
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th March 2010, 20:42
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Аз също съм съгласна с Томи,защото съм си говорила и с доктори в чужбина,и наистина имплантите не са повече от 1000-1300 евро,останалото е труд и при всеки това е различно
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th March 2010, 23:41
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

цената е такава, каквато я определя пазара

в бг все още има хора, които са готови да платят двойно за нещо, само защото е от софя, примерно =))

по мое мнение производствените разходи за изработката на тия тюфлеци е 10 евро за евтинждосите и 11.4Е за яките марки, от там нататък всичко е МАРЖ и ноу хау =))

докториците прибират към 25-30% от цената, това е мястото около което пациентката може да се пазари
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th March 2010, 00:34
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Ако е така Дисански от Габрово доста време работи за хубавите очи на пациентките си...
да, само дето дисански не работи с макган , а с евросиликон, и също така всички хирурзи, имащи цени до 6 хил лв ( същото важи и за пип)!!! Място за спор според мен няма. имплантите макган се доближават като цена до споменатата от мен, ако искаш питай твоя човек . не случайно в пловдив се правят толкова много цици - цени към 5 бона и ипланти ПИп !!! Имплантите ПИп и евросиликон определено имат цена до 100о Е и по тази причина е възможна цена на операцията 5 000. по тази причина и лекарите , работещи предимно с ПИП И евросиликон, не работят с макган и ментор, защото им е доста по-неизгодно !!! С макган и ментор си позволяват да работят хирурзи, които могат да си позволят да имат клиантела на цени 8000 лв !!!!!!!


направо се учудвам,че сте от толкова време тук и не сте си направили тая равносметка и кой защо работи с определеното нещо !!

Мислиш ли,че тонев и динев например, които досега имат достатъчно пациентки, ги имат, защото са едни от най-добрите в областта???? и че ще ги имат същите тези, ако имат цени 8000 лв??? въпросът за мен е риторичен ! Съжалявам,че цитирам имена, защото не искам да обидя никой и не искам думите ми да бъдат свързани конкретно и лично с някой лекар или негови пациенти !
просто това е равносметката. А тя е, че определено има причина да няма цена на операция с американски импланти под 7000 лв и тя е точно ЦЕНАТА на имплантите !!!!

По тая тема мога да кажа още много неща, но както винаги директността звучи остро и обидно, а аз нямам такива намерения...защото обсъждаме само ФАКТИ !! А затова има пазар и съответно избор !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th March 2010, 17:31
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
определено има причина да няма цена на операция с американски импланти под 7000 лв и тя е точно ЦЕНАТА на имплантите !!!!
По твоите думи излиза, че някои д-ри работят с импланти втора употреба явно, щом цената е доста под твоята спомената. Имплантите са доста под цените, които спомена, Тедка, даже и на Макган и Ментор.
Но това не би трябвало да интересува някого чак толкова според мен, защото и с няй-скъпите импланти има доста кофти резултати...нагледала съм се на спукани импланти Макган, въпреки че и на мен сами любима марка, неведнъж съм го казвала [/quote]
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th March 2010, 17:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Забравих да пусна линка към поста :
http://www.plastichnahirurgia.com/in...id=25&Itemid=4
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th March 2010, 17:48
syzinka syzinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Забравих да пусна линка към поста :
http://www.plastichnahirurgia.com/in...id=25&Itemid=4
здравеите виждам 4е сте много информирани за което ви благодара.искам да попитам този линк които сте сложили озна4ава ли 4е доктор кънев има несполучливи операции.мнението ви е много важно за мен!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th March 2010, 19:54
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Линка е постнат в доказателство на това, че има операции с американски импланти, които са под 7000 лв. Прочети по-внимателно горните няколко поста и ще ти стане ясно! За кадърността на въпросния лекар и дума не става в тях, тва си е друга тема
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th March 2010, 21:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от syzinka
искам да попитам този линк които сте сложили озна4ава ли 4е доктор кънев има несполучливи операции.
Разбира се, че не означава това... Но и няма такъв, само със сполучливи операции... За съжаление, медицината не е точна наука и нещата от тази гледна точка не са предвидими.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th March 2010, 02:54
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
.................................................. ................................................Н о това не би трябвало да интересува някого чак толкова според мен, защото и с няй-скъпите импланти има доста кофти резултати...нагледала съм се на спукани импланти Макган, въпреки че и на мен сами любима марка, неведнъж съм го казвала
[/quote]

Излиза , че от МакГан си виждала най-много повредени импланти , така ли ?

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: високималкиценинапласти4нихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:05.