IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th October 2010, 10:55
niki7 niki7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Мерси, за подробностите! Всъщност, този третия разрез предполагам след време ще се скрие под гърдите. Той не си личи и сега много. Интересно ми е обаче, защо в сайта си Тепавичарова е обявила 1500лв, като после ти е изпраскала още 3 бона. Може да са много добри професионалисти, обаче понякога ...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th October 2010, 11:22
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Най-вероятно защото това е цената само на операцията. Отделно импланти, болничен престой, вероятно и други неща са калкулирани в общата сума.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th October 2010, 12:07
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Честито Виржиния радвам се за хубавия резултат
Аз също съм чувала, че Тепавичарова прави страхотни гърди, особено когато става въпрос за реконструкция, повдигане, поправяне на асиметрия и т.н.

Патриша, тя няма импланти, така че тази сума не ги включва
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th October 2010, 15:05
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ами тогава нямам обяснение за толкова голямата разлика...
Но пък от резултатите и са доволни, аз поне не съм прочела за оплаквания.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th October 2010, 15:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

явно определя цената от сложноста на изпълнение на операцията
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th October 2010, 16:34
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Момичета, само да поясня...доц. Тепавичарова не взема никакви пари на ръка. Всичко се плаща в касата на болницата - едно от нещата, които аз си заплатих по мое желание напр. е 900 лв. за избор на екип. Отделно по-добри конци. Тях си ги купуваш от фирма и т.н. Тези 1500 лв. са само "наема на операционната"...надявам се да ме разбирате правилно. Просто където и по света да си направиш мастопексия, вкл. Зинзибар ...това е възможно ной-ниската цена. Разбира се има вариант да си я направиш за по-малко пари -1000/2000 лв. някой специализант да тренира върху тебе. И после пак ще трябва да платиш сума от порядъка на 4000-5000 лв. при хабилитиран хирург.....Просто не си заслужава!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th October 2010, 16:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от virginia
едно от нещата, които аз си заплатих по мое желание напр. е 900 лв. за избор на екип.

Това го чух по новините
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th October 2010, 20:16
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

900лв и около толкова е цена за избор на екип в много "държавни" болници, обикновено се плаща когато искаш определн лекар/хирург да извърши операцията ти, а в момента проблема е че искат да махнат тази такса, която си е чисто обирджийство
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th October 2010, 20:22
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

За едно нещо си абсолютно права - на тази цена никъде другаде няма да ти направят такава операция, и то качествено. А въпросния избор на екип е начин болницата да събира пари. При пластична операция мога да го приема за оправдано, но това, че го прилагат при всякакви операции, е направо некоректно.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th October 2010, 09:28
niki7 niki7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Доста се заблуждаваш относно някои неща, които си написала за цените и т.н. Но няма значение, важното е резултатът да те прави щастлива. Виждала съм прекрасни резултати и при по-евтини операции и трагични такива, направени от самозабравили се и алчни хирурзи. Не винаги високите цени са показател за добре свършена работа, за съжаление. И последно-не само специализанти оперират за 1000-2000 лева, има и други фактори, определящи цената на една операция. Само още един въпрос- тези по-хубави конци да не са с платинени нишки? И колко биха оскъпили процеса? Размишлявам си само, де.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИскамисемалкоповечеинформациязадоцТепавичарова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:38.