IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 31st August 2006, 15:30
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

За радост има човек, който е професионалист и ще ти даде съвет. моите два ги извадих с третия мъдрец преди даже да са дали намеци че ще съществуват.

Аз да се оплача, че на мен преди седмица ми падна част от зъб. Направо се отчупи с част от пломбата барабар. Имам записан час едва след месец до тогава карам само на смляна храна. Зъбите ми забравиха какво е да се дъвчи. Поне ми е останала подложката или там каквото се казва и не ми е оголен нерва.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 31st August 2006, 15:45
dazy77 dazy77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Ама на мен вече 2 ретинирали са ми вадили, ама бяха така добри да бъдат полу-ретинирали. Единия отне 1 час и 20 минути на горката жена, та трябваше да я успокоявам да не се разплаче!Оттогава знам, че никак не име е лесно на хирурзите.
Веднага бих отишла, ако имах болки, но сега зорлем да бутам нещата, за какво?Още повече, че наистина е много гаден и огромен, съмнявам се, че 2-3 дни ще ме оправят.
Къде е този доктор да ме успокои, че няма да пуклясам и да ми предпише някоя панацея
Отговори с цитат
  #83  
Стар 31st August 2006, 15:54
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ааааа, и това бях писала, ако опира до вадене на зъб НИКОГА не бих отишла при жена, то трябва сила за да се извади.. Ами не знам, ти си знаеш как ти е, дано не се влоши по време на почивката! Аз от моя хирург бях много доволна! Доколкото знам е от най-добрите в страната... А може би съм имала късмет
Отговори с цитат
  #84  
Стар 31st August 2006, 15:57
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Ооо да, да ваденето на зъб винаги препоръчвам мъж. Моя първия ми го вадиха в България. беше един здрав зъболекар и като дръпна го извади. След това съм водила майка ми да и вадят кътник доколкото помня. Малееееее тази зъболекарка и го ряза на 4 пък парче по парче, то здрав да си ще се разболееш.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 31st August 2006, 20:14
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Тука съм,гледам ,че към мене май има запитвания,въпреки че съм yavor,а не yasen
Махай го тоя зъб,колкото можеш по-скоро,ако искаш да го изкарам аз ,вторник съм на работаАма до тогава какво ше правиш незнам..Ако държиш така почивката няма да е почивка
Иначе такива зъби трябва да се вадят без да болят!Но това не винаги е така,за съжаление..повечето пациенти с подобен проблем идват с болки или с оток
Антибиотик няма да ти е от полза сега особено..още повече пък родожил-а..
Отговори с цитат
  #86  
Стар 31st August 2006, 20:42
dazy77 dazy77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Мога дя ти стана кръстница в крайна сметка!Ще ти купя пижама на тънко райе! Човече, нямам нито болка, нито оток, но в крайна сметка е много лесно да бъдеш разумен, когато си от другата страна на барикадата, нали Аз много благодаря за съвета, прати ми координати на ЛС, смятам до вторник да не се предавам, така че нищо чудно да те посетя!Дано ми бъдеш на късмет!
Ама моята просба беше свързана с временно облекчаване на състоянието!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 3rd September 2006, 16:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Отпуската ми свърши и бързам да се похваля-извадиха ми въпросния мъдрец ,като специален бонус-извадиха ми даже още един Сега ми е смешно,но миналата седмица определено ми се ревеше.Доста ме поизмъчиха,особено с горния-оказа се,че е с 5 корена.Няколко дни след това ми беше крив целия свят,но сега съм добре и се радвам,че се престраших Благодаря още веднъж на Явор и на всички останали,които ми помогнаха със съвети.На всички с подобен проблем-отивайте да ви вадят мъдреците,не е толкова страшно
Отговори с цитат
  #88  
Стар 3rd September 2006, 16:17
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

На моя приятел също му расте...и понеже няма място за него иска да порасне под един друг зъб май...
Отговори с цитат
  #89  
Стар 3rd September 2006, 16:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И при мен нямаше място,натискаше ми всички останали зъби,на всичкото отгоре се беше възпалил.Накарай го да отиде да му го извадят,защото може да си докара големи проблеми.Наистина не е страшно,при самото вадене не усетих абсолютно никакви болки.След като мина упойката малко ме боля,но и това се преживява Разбрахме се със стоматолога ми зимата да извади и останалите два,поне ще знам,че повече няма да ми създават проблеми.В момента се чувствам прекрасно,най-накрая мога да си отварям устата съвсем нормално
Отговори с цитат
  #90  
Стар 3rd September 2006, 16:28
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

E ще му го извадят няма как.Само сега му лекуват зъба над мъдреца, понеже има някакъв проблем и като се успокои той, за да не причинява ужасни болки ще се извади мъдреца..Може би Явор ще каже как става при условие, че е тръгнал малко под другия-цепи се венеца ли?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Растемимъдрецкакводагоправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:56.