IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 28th January 2010, 23:38
ro_mina ro_mina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте.Искам да споделя моя опит с белезии и по-точно най-грозния и страшния който имах.Преди..хм,колко години-6-7 по спешност влязох в Пирогов и ме зашиха като "салам". Имах 10 шева на ,които започваха от средата на челото..до навытре в косата.
След консутации с лекар, освен че не бяхме сигурни дали ще ми излезе коса след този "удар"..депресията от белега беше ужасна.Доста дылго време ходих с кырпи на главата.Запо§нах ле§ение с Контратубекс - 3 месеца плытно..след това по§ивка и отново. Белега ми се сви изключително много и избледня..в момента е едва доловим.

П.С. по-кысно и сестра ми претырпя операция на крака (с гигантски белег)..и по мое настояване продылжително лекува белека с Контратубекс.
Незная за други "препарати",но аз лично препорычвам горещо този!
Успех
Отговори с цитат
  #122  
Стар 4th May 2010, 12:48
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране никаква полза

Имала съм куп операции на коляно и лакът - винаги после са ми препоръчвали този контатубекс - и нищо. Едно много голяяяямо НИЩО. Белезите са си все толкова зле, калпаво ме зашиха в ИСУЛ. И препаратът със сигурност НЕ прави чудеса, така че не се надявайте излишно
Отговори с цитат
  #123  
Стар 16th June 2010, 11:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

пълен боклук е тоя гел
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #124  
Стар 3rd July 2010, 21:40
viki68 viki68 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 15
По подразбиране И аз съм го ползвала

И става и не става. Имах рана на лицето - изчезна, но след година, а не след употребата му
Отговори с цитат
  #125  
Стар 12th July 2010, 21:54
malasar malasar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 12
По подразбиране Мадеказолът

Става.Аз също го препоръчвам, но трябва да имаш предвид годността му.
И иначе не пречи.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 13th July 2010, 08:28
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

а бе, така е, не пречи, ама омазва дрехите, лепкав е, и всъщност се надяваш, че ще направи нещо и после се чувстваш супер преебан от резултата
Отговори с цитат
  #127  
Стар 18th July 2010, 02:37
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

ЗЕРАДЕРМ-него използвах аз след операцията ми.Единственото, с което тръбваше да се съобразя беше да изчакам да мине месец след интервенцията.Никога не мажете по рано, поне според моят хирург. При мен за около половин година се заличи всичко, белезите избледняха и изтъняха до толкова, че трудно се откриват без да се загледа внимателно човек.
Но няма как да не отбележа, че от белег до белег разликата е огромна, така че след като не сте доволни от резултата на използваният до сега, като е без значение с какъв точно препарат третирате белега, обърнете се към хирурга направил го, за да ви препоръча какво да използвате.Не правете грешката на своя глада да сменяте прощо защото аз или още някой тук е написал, че е доволен от ХХХ.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 19th July 2010, 09:22
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

абсолютно си прав! имам белег от операция на лакътя, който без мазане сам се изличи много добре и друг, на коляното, който и с яко мазане си изглежда отврат 7 години по-късно. Тъй че наистина мноооого зависи как ще ви закърпят
Отговори с цитат
  #129  
Стар 25th November 2010, 13:54
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Контратубекс няма кой знае какъв ефект. Може да позаличи положението, но личи. При стари белези не действа въобще. Това е по моите наблюдения.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 26th November 2010, 08:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jansi
Контратубекс няма кой знае какъв ефект. Може да позаличи положението, но личи. При стари белези не действа въобще. Това е по моите наблюдения.
Всъщност, ако се наложи да се ползва за белези, може да помогне при стари такива. За пресни - никЪв шанс....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Контратубекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:11.