IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 6th January 2007, 20:14
Аватара на MachoMan
MachoMan MachoMan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
PIMPIN, къде си, писна ми от подобни индивиди във форума, направи нещо по въпроса, моля те
Май ти трябва нещо друго на тебе, много си нервна нещо, но си готина да, ще те уредя някъде. Чудя се оная с ефтините дрехи и красивото лице кое агнешко и подпира циците вечерно време!

п.п. Моля ви, убийте ме с мълчание!
__________________
правилото на трите Ф-та
не вземай Форд
не вземай Фиат
не вземай Френска кола
Отговори с цитат
  #192  
Стар 6th January 2007, 20:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Прав си,трябва ми времето,когато в тоя форум имаше повече ред и по-малко комплексари и тъпаци
А ти иначе продължавай да се чудиш къде да ме "уредиш" и на "оная" кой й подпира циците.Явно и такива като теб трябва да има.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 6th January 2007, 20:52
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Явно и такива като теб трябва да има.
еее, 4ак да трябва... мисля, 4е не е нужно
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #194  
Стар 6th January 2007, 22:13
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MachoMan
п.п. Моля ви, убийте ме с мълчание!
Кво се възмощавате, той човечица ви казва кво да направите, че да спре. Спрете да му обръщате внимание и ще му стане скучно, и сам ще се откаже. Покрай такива като него дадена тема се превръща на място за отправяне на лични забележки, но защо хора като вас (та дори и мен) продължават да слагат клечки в огъня ..... ми той едва ли скоро ще изгасне.

Сега ако обичаш може да ми поправиш правописните грешки, нали все пак затова съм те взела и понеже много ме обичаш бъди малко по нежен, по мил, погали ме с перце и после ела да ти се отблагодаря
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #195  
Стар 7th January 2007, 01:25
Аватара на MachoMan
MachoMan MachoMan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 134
По подразбиране

Хайде цитирайте ме, коментирайте ме, нека ме боли!
__________________
правилото на трите Ф-та
не вземай Форд
не вземай Фиат
не вземай Френска кола
Отговори с цитат
  #196  
Стар 24th January 2007, 01:02
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране

и аз от 1 месец не пуша,ама нали се разболях от хепатит и така се наложи,не че ще е фатално ако пуша по малко,ама реших че ся е момента да ги махна.А пуша от 10 години стабилно.Сега вече се смятам за непушачка,макар че .....пуша трева,понякога другите слагат и тютюн вътре.Ама все пак цигари не паля,нямам и желание.А между другото пушенето на трева няма нищо общо с цигарите по принцип,само тва е гадното че някои смесват с тютюн:
Няма стриктна еквивалентност между пушека от марихуана и този от тютюн, така че няма и основание да се правят сравнения между вредните им ефекти върху човешкия организъм. Може да се посочи само, че марихуаната се употребява в много по-ниски дози от тютюна, че често се употребява в наргиле, което намалява с около 50% канцерогенните вещества в пушека, както и че няма данни пушенето на марихуана да предизвиква емфизема. Естествено, вредните ефекти от пушенето не се наблюдават при поглъщане на препарата.
Сигурно ще ме плюете сега,как може,наркоманка,бла бла.Абе искам само да се похваля за спирането на цигарите,и между другото дори не се изкушавам.Казах си още в началото ако ми се припуши ще запаля,но този момент още не е дошъл
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #197  
Стар 24th January 2007, 09:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Браво за цигарите, ама не се опитвай да убеждаваш в "качествата" на марихуаната
Отговори с цитат
  #198  
Стар 24th January 2007, 14:56
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

И аз ги спрях от Нова Година. Преди пушех по 5-10 цигари в рамките на 2 часа вечер, демек се напушвах яко и си лягах. Сега ми се случва да ми се допуши свирепо и паля, но я гася по средата. След като прочетох темата обаче взех, че се вдъхнових Няма да паля повече хич !

P.S. Преди пиех много повече, сега без цигари не "нося" хич, двете чаши вино преди лягане станаха една
Отговори с цитат
  #199  
Стар 24th January 2007, 15:29
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране

това е много добре за алкохола и от други хора съм чувала че по-яко хваща и по-бързо,без да ти е гадно..аз не пия изобщо сега но няма търпение да се уверя сама иначе за марихуаната не искам никой да убеждавам в качествата й,за мен тя е средство за забавление,като се убеждавам,че не е по-вредна от цигарите (което си е така де)
Успех на всички които водят трудната борба срещу цигарите,сигурна съм,че ще успеете.Рецидивите са правило,не са изключение,тъй че това че сте прегрешили в даден момент не означава че всичко отива по дяволите,това е нормален етап от отказването,докато се убедите,че наистина не правите жертва като не пушите,а точно обратото!
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #200  
Стар 7th March 2007, 07:16
Zara_ Zara_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: London
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до Zara_
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Преди пиех много повече, сега без цигари не "нося" хич, двете чаши вино преди лягане станаха една
да бе наистина е така...аз се изумих! преди пия, пия и добре положението..пък сега ...хич не ми понася що така незнам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Периодаследтютюнопушенето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:44.