IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 9th February 2010, 17:26
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

tanichka23 ако хапваш пилешко трябва да е същото и за вечеря може да си позволиш и парченце сирене не е фатално но трябва каквото се обядва това и да се вечеря
Отговори с цитат
  #492  
Стар 9th February 2010, 17:41
vlubena7a vlubena7a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 35
По подразбиране

Гери как върви плодовия ден Аз направо умирам от глад, но мисля да му устоя Искам да те питам варена или печена тиква мога ли да хапна
Отговори с цитат
  #493  
Стар 9th February 2010, 17:55
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

vlubena7a при мен плодовия ден минава много добре не чуствам никакъв глад.А хапнах 1 ябълка към 12 и нещо.Преди малко се прибрах от кафе и там пийнах 1 сок.И от хич хич не ми се яде пък довечера ще излизам и сигурно ще хапна 1 зелена салатка за вечеря и така ще завърши плодовия ми ден.Относно тиквата тя се води зеленчук така че можеш да я ядеш всеки ден.Но ако е със мед или захар само във въглехидратния ден.Ако си много гладна си направи една зелена салатка от маруля
Отговори с цитат
  #494  
Стар 9th February 2010, 18:00
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Момичета как сте?Да ви споделя днес ми е протеинов ден и май той ми стана любим.Не за друго ами защото по принцип вного обичам млечни продукти и месо и изобщо не ми е проблем да си ги хапвам приготвени като за диетата.Мисля,че през този ден човек има най-голям избор на продукти.Накратко днес ми е супер.Хапнах сърма без ориз и сирене(колкото и странно да звучи)и така.Гледам да не ям хляб пък имного не ми се яде.Утре съм на боб и царевица.Като цяло гледам колкото е възможно да съобразя менюто и със сина ми.Той е на 1г и 8м и трябва и на него да приготвям ядене....
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #495  
Стар 9th February 2010, 19:46
dimi dimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Aсеновград
Мнения: 22
По подразбиране

И ето ме и мен, 2 ден-варива.Днес съм на 2 грейпфрута (фреш) и 1 натурален сок.Странното е че не чувствам някакъв чудовищен глад, сега си варя ориз с зеленчуци, взех го готов, в пакет, там пише, че трябва да се пържи, но се надявам и сварен да става за ядене и така.С нетърпение очаквам утрешния ден.И ето ме отново с въпрос, мога ли утре да ям бейкроуз, марети или нещо от типа, четох че мога да ям кексчета, а кроасани може ли? извинявам се пак за въпросите, ама съм малко объркана..
__________________
Живота не струва нищо, но и нищо не струва колкото живота (:
Отговори с цитат
  #496  
Стар 9th February 2010, 20:01
poli_too poli_too не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Шумен
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте и от мен.И аз да се отчета след първите 8 дни съм почти -2кг.
Надявам се и за напред да продължавам така
Гери,да те попитам от къде си теглиш тези упражнения пилатес,които правиш?защото и аз искам да правя нещо,а не знам от къде да си изтегля
Отговори с цитат
  #497  
Стар 9th February 2010, 20:40
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

dimi можеш да хапваш бейкролс или марети позволено е във въглехидратния ден.Относно кроесана има в него доста шоколад или крем не съм яла сега по време на режима но предполагам че може само да не се прекалява със сладкото да е във умерени количества.
poli_too пилатес упражненията си ги изтеглих от замунда.нет пишеш си пилатес на латиница и ти излиза.Много приятни упражнения са аз си ги тренирам всеки ден като си ги редувам и съм много доволна
Отговори с цитат
  #498  
Стар 9th February 2010, 21:02
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Момичета,моя ден на варива завършу!Съгреших с няколко шоколадови бонбона,но някакси ще го преживея .Утре ще се премеря и после чак в неделя или понеделник.За утре мисля да хапна 2 портокала за закуска,обяд-1 милинка,после за след.зак.1 портокал и за вечеря тирамису или пък едно парче торта,но още не съм решила каква ще е вечерята,защото ми се струва,че в тортите има бая белтъчини(яйце,мляко) и се колебая.
А в кои дни мога да ям ядки(сурови) и маслини?Някъде във форума бях чела за мслините,но не ми се търси сега.
А къде изчезна Дундъо,дано да не се е отказала да диетува с нас.
Гери аз също се замислям дали да не започна да се занимавам с Пилатес,няма да свалям упражнения от Замунда,ами има един канал с много такива предавания(йога,тае бо,ориенталски танци,както и пилатес) и мисля да ги съчетавам.Я кажи тези упражнения как ти влияят-главно на отслабването или помагат за стягането на мускулатурата?
Отговори с цитат
  #499  
Стар 9th February 2010, 21:25
vlubena7a vlubena7a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 35
По подразбиране

Гери за утре какво плануваш да хапваш поне малко питка ще може ли :S
Отговори с цитат
  #500  
Стар 9th February 2010, 21:42
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Здравейте,момичета От доста време ви чета темата (може би от 8 или 10-та страница,не помня-отдавна беше ).Никога не съм била на диетата.Аз предпочитам по-скоро само здравословно хранене ,без каквито и да е диети...И знам,че хич не ми е мястото да се меся,обаче не мога да се стърпя.От това,което съм прочела за диетата от първите страници смятам,че не е лоша.Не съм съгласна с някои неща,но голямата работа.Въпросът е там,че тази диета би била хубава,ако се прави със здравословни храни.Само като прочета милинки,торти,КРОАСАНИ,бей ролс и марети ми става лошо.Целта ви не трябва да бъде само да отслабвате както и да е,ами и да бъдете здрави.С храни като тези това няма да се получи.Трябва да се грижите за себе си,да си давате хубава,пълноценна храна!Организмът има нужда от толкова много вещества,които не съм сигурна,че получава с едно подобно ядене.Няма какво полезно да получите от една милинка,кроасан или торта...Е,висок холестерол,бързо качване на кръвната захар,възможно най-нежеланите въглехидрати и (с извинение)дебело дупе...Не е проблем да си позволявате някой друг бонбон през деня.От време на време не е кой знае какъв проблем да си позволите нещо такова,но не го превръщайте в основно ядене!
Знам,че имате цял ден на кексове,торти и прочие,но не мога да разбера какъв е проблемът да ги замените с полезни въглехидрати.Нещо,от което ще имате полза.И дори и да имате този ден,поне през другите разкарвайте вредните храни...
Отново Съжалявам,че ви се меся,но някакси не се стърпях,когато прочетох за dimi и идеята й за хранене.Момиче на нейната възраст и на нейните килограми въобще не се нужда е от кроасани,бейкролси и не знам какво си още.Трябва й балансиран режим с много плодове,зеленчуци,риба и много полезно готвени яденета.Трябва да се отчи от лошите хранителни навици,да се научи да прави здравословни избори по отношение на храната и така да продължава цял живот,за да успее да се справи с генетичното затлъстяване.В началото много вървене и постепенно да си мисли как да увеличава спорта.Но правилните хранителни навици са най-основното.Не може да яде кроасани и да очаква да бъде в добра форма и да бъде ЗДРАВА,което всъщност е най-важно!
Много многословна бях и пак казвам-знам,че не е моя работа да ви се меся и съжалявам,че го направих,но просто не се стърпях като стана въпрос за dimi.И аз съм била на 14(само преди 4 години ) и си спомням как беше,и знам и сега как е.
Най-важното е да се храните с правилните храни и да се грижите за здравето си,а не да папате разни боклуци! И макар и да отслабвате от малкото калории,какво ви донася това от здравословна гледна точка...

П.П.Съжалявам за грешките,много е дълго и не ми се проверява
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:04.