IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 12th February 2010, 22:35
dimi dimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Aсеновград
Мнения: 22
По подразбиране

Извинявам се, съвсем съм се объркала, миналата година цяла година само уроци уроци заради изпитите, а тая година съм го ударила на живот малко и ... личи си колко знам и помня както и да е.Вечерях салата + 3 пилешки кюфтета, изпържих яйца, но тях просто не ги ядох, защото нямах нужда
__________________
Живота не струва нищо, но и нищо не струва колкото живота (:
Отговори с цитат
  #602  
Стар 13th February 2010, 12:19
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

Къде сте бе хора,какво става с вас никой нищо не пише?Аз днес съм на въглехидратен,вчера бях на варива .При варивата може ориз от една рецепта си го правих но дундьо нещо се е объркала вчера за мен.Бях на варива.Днес си правих за обяд бухтички без яйца и мляко и салата от зеле и моркови.За вечеря мисля едни сладки диетични на престиж или качамак от царевично брашно си го приготвям днес може,че утре не си представям с тия плодове ще умра от глад.Утре нали може и ядки сурови,а саладка малко ?
Отговори с цитат
  #603  
Стар 13th February 2010, 14:13
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здрасти на всички!Днес ми е белтъчен ден и за обяд хапнах кюфтенца с лютеница.Дими,ако можеш прави си яйцата без мазнина-или на тефлонов тиган,или на микровълнова печка.Така е по-здравословно и лично за мен е по-вкусно.Пък ако нямяш такава възможност слагай колкото се може по-малко мазнина.На мен многа ми допада за белт.ден например:счукваш 2 яйца в по-дълбока чиния,прибавяш много малко сол и също малко червен пипер(може да се добави и натрошено сирене).Отгоре върху чинията слагаш друга чиния и пускаш микровълновата на 2 мин.на мах и готово!!! Може да се импровизира и да се добавят и др.неща.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #604  
Стар 13th February 2010, 14:16
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Теди какви са тези диетични сладки на Престиж?Как се казват?
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #605  
Стар 13th February 2010, 14:19
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

От къде ги намирате тези сурови ядки?Аз лично не съм виждала
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #606  
Стар 13th February 2010, 14:38
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

petia това на пристиж са хрупкави бисквити с мюсли.Съдържат овес,ечемик ръж,стафиди,ленено семе,сусам,слънчогледово семе и лешници.32 калории за бисквита.А що се отнася до суровите ядки аз живея в къща и си имаме орех и лешници при мен не са проблем,но сурови ядки гледах в метро но бяха много скъпи.
Отговори с цитат
  #607  
Стар 13th February 2010, 22:16
dimi dimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Aсеновград
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте.Утре ще карам лунен ден (не вярвам много в тея неща, ама ще пробвам) утре ми се пада ден на въглехидрати, въпросът ми е - какъв ден трябва да ми е понеделник - въглехидратен, или на плодове да съм?
__________________
Живота не струва нищо, но и нищо не струва колкото живота (:
Отговори с цитат
  #608  
Стар 14th February 2010, 08:24
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

Честито на всички влюбени !И да не забравите за прошка днес.Какво става в този форум изобщо не сте активни.Дими щом ти се пада въглехидратен бъди си на него.Карай без да разместваш дните,да се спазват храненията, количествата нали това е целта на занятието.Днес съм на плодове.МЪКА ще умра от глад.Ама като дундьо ще кажа и аз"Трай булка за хубост"
Отговори с цитат
  #609  
Стар 14th February 2010, 14:45
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Чстито на всички,кой каквото празнува и от мен!Айде бе,къде сте?Май като я няма Дундьо никой не влиза Днес с тия заговезни незнам кво ще правим-то не са баници,не са пилета,а на мен ми е бобов ден За сега върви добре,направих си кафевия ориз със зел-ци и стана добре и на вкус ми хареса.Ще видим довечера....и тези халвиии,ще гледам да ги оставя за утре.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #610  
Стар 14th February 2010, 20:01
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Здравейте момичета ,отново съм тук,не съм се мерила и тези дни много ядох,ама наистина много.Утре съм на плодове и ще се опитам да издържа целия ден, пък ще видим .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.