IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #32  
Стар 27th August 2010, 18:05
Аватара на pinklemonade
pinklemonade pinklemonade не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Хай и от мен. В момента си пия ударната доза айрян със сол и чета темичката. Значи не съм била единствената припаднала мацка в целия свят/автобуст.

При мене всичко започна в далееечната 2008-ма, когато бях на 21 г. и родих едно мъжко человече Да, ама 2 месеца след раждането, както си спя с кеф, изведнъж започнах да "потъвам", ръцете ми изтръпваха и усещах сякаш се изпъват нагоре. Очите ми започнаха да се "белят" и такам. Всичко се въртеше. Кръвното ми направо отиде на минус. Такова чувство имах. Това се повтори 2-3 пъти и лекарката ми каза, че всичко е от преумора и следродилните му там вълнения. Предписа ми едни успокоителни. Забравих името им, защото не ми се е налагало да ги пия отново... до днес. Какво ми стана... заради жегата ли, заради нечовешката преумора, която ми се струпа напоследък ли, заради тва, че хапнах "хептен" лекичко днес ли... Буквално не можех да се изправя от леглото. Очите ми се въртяха (по-точно светът)... имах чувството, че залитам, че се въртя, прилоша ми адската... и супер много се паникьосах. И така отново се обади старата болежка. След уикенда пак тръгвам по лекари, аптеки и т.н. Много е ужасно и неприятно
__________________
Който обича, кипи.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нискокръвно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:27.