IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th December 2013, 00:41
foxlives38 foxlives38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 12
По подразбиране

То май вас хи4 ви няма...естествено 4е ще го копирвам и ще го праштам и на другите форуми,така правят интелигентните хора.О4аквах от този сайт някакво съдействие а не простотии от необразовани хора,токова ви акъла като нямате възпитание.А що се отнaся до "Pufpaf" да ти кажа 4е аз проблеми с мъжете и секса нямам и нямам нужда да си търся някой защото си го имам,разбрали????Ти ако си ги търсиш,разбирам защо не се задържат...аз на теб ти пожелавам успех с търсенето,дано да извадиш някога късмет...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 24th December 2013, 00:58
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Какви форуми,какви пет лева???
Кое му е интелигентното на това един пост да "виси" във всяка тема от мамопластиката???!!!
Чак не мога да повяравам,че чета нещо различно от преди,написано от теб!
Хората съвсем добронамерено те приеха и ти обясниха нещата,които те вълнуваха,но ти не разбираш от дума.Какво очакваш вече???
P.S.И образованите и интелигентни хора пишат грамотно...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 24th December 2013, 01:34
foxlives38 foxlives38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Ами "Dessislava" по разтърси се и виж вси4ките коментари по моя адрес,това въобще не се нари4а "добронамерено", някакво заяждане,аз бях съвсем любезна,а на среща какво???Аз съм нова в този сайт но нямам намерение въобще да го посещавам пове4е,а за "грамотното" малко ако можеше да се сетиш...4е това се полу4ава от клав. на комп. и също така когато 4овек пише бързо....
Отговори с цитат
  #44  
Стар 24th December 2013, 11:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
И го болят мускОлите!
Ох, и аз искам да ме болят мускулите, ама други - от дискотека.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 24th December 2013, 14:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

foxi ти разбра ли защо така се получи всичко и дойдоха и бъзиците ? Нарочно го подчертавам това, защото не може да се говори за някаква истинска злоба и такива чувства от пишещите тук. Това все пак е просто един форум и не трябва хората да се връзват толкова сериозно на такива неща.

Аз ти казвам с ръка на сърце, че като видях как те критикуват и си казах, сега това момиче няма да ги разбере правилно и ще се почувства много зле и за това написах онзи пост с който да ти помогна да не ги приемаш така на сериозно критиките. Аз дори щях да продължа да те защитавам, но кажи ми когато ти напуска във всички теми един същ пост и при положение, че ти нищо не писа преди това в темата, какво може да си помисли при това положение един човек ?

Аз нямах съмнения, че ти просто се забавляваш и си ни тролваш, дори се замислих дали историята не ти е измислена, но видях, че си регистрирана от по рано и се зачудих, защо така реагираш при положение, че можеше да се включиш в темата и да обясниш подробности за операцията и че не си запозната и тогава ще видиш, че щяха да ти отговорят сериозно и нямаше никой да продължи да те бъзика.

Даже не мога да повярвам как се хващаш сериозно за думите ни и дори даваш обяснение и за сексуалният си живот, а то е очеИзвадно, че това са просто майтапи
Отговори с цитат
  #46  
Стар 24th December 2013, 20:14
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Вече ще пиша баааавно. Не искам после заради някаква си бързина да изглеждам глупаво!
Дали да не го пусна това "по всички форуми", че някой може да не го види?!?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th January 2014, 00:09
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foxlives38 Виж мнението
Ами "Dessislava" по разтърси се и виж вси4ките коментари по моя адрес,това въобще не се нари4а "добронамерено", някакво заяждане,аз бях съвсем любезна,а на среща какво???Аз съм нова в този сайт но нямам намерение въобще да го посещавам пове4е,а за "грамотното" малко ако можеше да се сетиш...4е това се полу4ава от клав. на комп. и също така когато 4овек пише бързо....
Имаш си нови СиСи - ами радвай им се, вместо да се жалваш и ревеш из форумите. Благодарим ти!

Последно редактирано от de_ni_ : 18th February 2014 на 00:00
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: имплантитеминеслизат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:47.