IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th February 2010, 19:34
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Сега разбирам...Ами щом док препоръчва 375, значи съвсем спокойно може да сложи толкова...

Adelini
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th February 2010, 19:40
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th February 2010, 09:14
*Dalia* *Dalia* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря на всички за мненията, помогнахте ми много . В момента реших, че по - вероятно да настоявам за по - малкия кубик, защото след почти 30 години с малък бюст не бих могла да се възприема с много пищен, пък и не знам защо си мисля, че бих изглеждала доста ниска и пълна . Предполагам, че в едната гърда ще искам мааааалко повече кубици, за да се поизравнят. Имам само един въпрос, към които имат информация, по приnцип първия хирург - Ефремов ми беше премерил основата на гърдите, за да препоръча кубици, около 10-11 см (не помня колко точно, но пък и нали са ми леко различни) и затова искаше да ми сложи 240cc, ако са анатомични и 270, ако са кръгли, а при сега избраните импланти основата е някъде 12. Тези 1-2 см не са ли проблем и какво се случва с тях, в смисъл не се ли виждат като ръбове някъде или нещо такова...?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колебаясемеждухирургамолязамнение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:51.