IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th February 2010, 11:40
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Здравей,
Не съм писала отдавна,но при мен има развитие - в крайна сметка изчаках 4 месеца и след като нищо не се подобри реших да послущам лекаря и си направих липофилинг. След него подобрението е ограмно, все още има съвсем трудно забележима черта, но нищо общо с преди. Явно винаги има риск и заради това предпочетох да избегна реоперация. Като цяло при сегашното половение съм доволна.
Успех на теб!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th February 2010, 12:14
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Как липофилинг на проблемната гърда ли ти прави??Странен изход от тази ситуация Всъщност с ботъминг ли беше?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th February 2010, 15:36
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

wonder, как така с липофилинг? И аз за пръв път чувам такова разрешение на проблема.. а само веднъж ли е правено попълване, нали след време мастната тъкан се разгражда?
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th February 2010, 21:53
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
...Странен изход от тази ситуация ...
Измъкна ми думите от клавиатурата ,бе Марулке
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th February 2010, 23:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
а само веднъж ли е правено попълване, нали след време мастната тъкан се разгражда?
Не цялата.... иначе няма смисъл от всички тия гимнастики...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th February 2010, 20:08
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Липофилингът беше предложението на лекаря и както ме уверяваше не е първият такъв случай.Инжектира мазнина по чертата за да изравни "пресеченото" място, т.е. там, където гърдата изглеждаше двойна (не знам колко ясно мога да го обясня). От манипулацията минаха почти 3 месеца, за сега нещата са както си бяха в началото след нея, надявам се да не абсорбира...лакарят не ми спомена нищо такова, но...да видим...
Така и не разбрах какво точно е, защото приличаше на дабъл бабъл, но лекарят каза, че не е...било "пресечена гърда" - мускълът бил много стегнат и т.н., само че аз лично не открих никъде нищо за подобен термин. В крайна сметка се отказах и да търся...няма голямо значение в крайна сметка какво точно е...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th February 2010, 10:27
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Не съм лекар,но пак казвам,че изхода на ситуацията ми се струва странен......Не се оправя първоизточника,а последствията от него.Сигурна съм,че нямаш дабъл бабъл ,а имаш ботъминг,който се третира по-коренно различен начин.Но може това да е някаква иновация,макар,че........
Първият ти доктор ли направи втората ти операция?Имаш ли снимка?На л.с.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th February 2010, 22:11
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от joliy
а само веднъж ли е правено попълване, нали след време мастната тъкан се разгражда?
Не цялата.... иначе няма смисъл от всички тия гимнастики...
гвен, само не казвай,че и според теб решението , което е взето проблема е разумното, а не замазване временно на на положението, както е всъщност.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th February 2010, 22:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
няма голямо значение в крайна сметка какво точно е...
щ


напротив, има огромно значение каква е причината за този дефект в естетиката !!!! Това,че за момента с нещо временно са пооправени естетически, а не хирургически , ми прилича на затваряне на очите с ръце за да не видиш нещо, което не ти харесва...т.е гледаш това, което ти харесва за момента и се правиш,че не виждаш онова, което всъщност те притеснява....няма лошо, може да се окаже че и това решение върши работа, но аз лично ако ставаще въпрос за мен преди да бъдат замазани нещата с липофилинга бих потърсила всякакъв начин да разбера какво ми е...проблемът, че много от хирурзите се специализираха по-бързо във вербалните техники, отколкото в практическите и успяват да говорят доста убедително така че техните мнения да стават мнения на пациента без той да усети....

не искам да обидя никой, най-малкото пък теб и въпреки възмущението ми постът ми е съвсем добронамерен...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th February 2010, 09:36
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Не ме обиждаш и това, което казваш е така – замазване на положението е, не се залъгвам, че проблемът е оправен. Само че бях изправена пред дилемата дали да опитам със замазване да мина или да настоявам за хирургическо решение, което лекарят ми обясни, че не е никак лесно и да рискувам още нещо да трябва до коригирам после . Надявам се да не се наложи все пак реоперация…
Същият лекар ми предложи и направи липофилинга. И за това много мислих, дали да му се доверя въпреки неудовлетворителния резултат или да отида при друг…Вероятно ако отида при друг и диагнозата и подхода ще са различни, но…реших, че ако повече от един човек „твори” над мен съвсем ще бягат от отговорност и ще си прехвърлят топката ако пак нещо се обърка. Общо взето не мисля, че има перфектен изход от ситуацията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Dublebubbleкакжодаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.