IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th October 2010, 15:36
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mim-gab
Дайте някаква идея.
Обери някоя банка или смени мъжа или и двете

А сега по-сериозно всичко си финансирам сама, така съм сигурна, че наистина си е мое, щото сега нали е много модерно мъжете да подаряват разни неща на половинките си, а при раздялата да си ги взимат обратно.....та често съм се питала, какво ли става с подарените цици, например
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th October 2010, 16:02
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
... щото сега нали е много модерно мъжете да подаряват разни неща на половинките си, а при раздялата да си ги взимат обратно.....
И как ше стане тая работа ...при евентуална раздяла , ще се колим ли , що ли?!
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th October 2010, 16:20
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Еми,логичен въпрос
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th October 2010, 16:48
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Предполагам думите са скапали не само настроението и взаимоотношенията ви,но и сексуалния ви живот. Въобще не мислят тези мъже понякога. Ако ти засегнеш някоя част от мъжествеността му или фигурата му по този начин, ще трябва после планини от усилия да положиш,за да не се сърди като малко дете. Няма никакъв смисъл да кажеш на една жена с по-малки гърди, че гърдите й са малки,освен да я обидиш. Всяка жена си знае недостатъците,независимо дали ги признава. След като и връзка сте имали, и брак сте сключили, и той винаги е подчертавал добрите ти качества,поведението му сега е доста несериозно. Но аз пак ще кажа - ти си свикнала да се гледаш в очите му,той е харесвал всичко в теб, ти си харесвала себе си,сега той ти казва "имаш по-малки гърди от това,което бих харесал" и твоите комплекси се връщат с пълна сила. Аз харесвам не просто красиви, а и големи гърди. Но това съм аз. Каквото и да правиш,за да те хареса съпруга ти,той винаги ще иска и нещо различно от това,което си. Това е мъжката природа. Никога няма ти да си достатъчно за него,просто защото човек свиква с това,което има и изведнъж различното почва да му се струва по-атрактивно.
Извинявам се,че се престарах с коментара,но винаги се вълнувам като чуя такива "мъжки реплики" по адрес на жените, които ги перат, готвят им,задоволяват им и най-мерзките и комплексарски сексуални прищявки и на маймуни стават едва ли не заради тях,а те само могат изисквания да имат.
Та сега по същество - в ситуацията,която си или се споразумявате и двамат почвате да пестите за гърди,като ти съответно си намираш работа. Ако си го поставите за цел, при средни доходи и ако нямате дете, за около 2 години максимум ще ги съберете. Ако искаш да си независима и да не ти натякват после от какво са се лишили, за да имаш ти гърди,най-добре се хващай на работа,дори 2,ако работното време позволява и (по себе си съдя) след около 2-3 години без финансови изстъпления за твърде скъпи дрехи и обувки,а може и по-скоро, ще си събрала сумата. Но според мен в това време на несигурност кредитът е неразумно решение или парите назаем. Освен ако нямаш съвременни родители с добри възможности,котио да те финансират
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th October 2010, 18:15
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
... щото сега нали е много модерно мъжете да подаряват разни неща на половинките си, а при раздялата да си ги взимат обратно.....
И как ше стане тая работа ...при евентуална раздяла , ще се колим ли , що ли?!
кУтУ НищУ
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th October 2010, 19:39
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

дано не се стига до там ..

аз мойте самичка си ги платих и двете операции . Тегавичко, но нищо не може да се сравни с удоволствието след това. А шефа каза , че няма да ми вдига заплата , че щяла съм да се нарежа цялата
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th October 2010, 19:47
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

ама той знае ли???????????
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th October 2010, 19:51
Аватара на Stennli
Stennli Stennli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: Варна
Мнения: 93
По подразбиране

100% все пак е шеф
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th October 2010, 20:10
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Мама и татко ми платиха "тунинга". Не ме е срам да си го призная, по това време работих за 300 лв и нямаше как да си позволя.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th October 2010, 20:46
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

че какво срамно има и на мен мама и татко ми платиха ринопластиката когато бях на 17г ! като са знаели, че това ще те накара да се чувстваш по-добре защо не
да , Дианка, знае шефа. (не ги е виждал споко ) просто нямаше как да обясня , че не мога да си сваля якето сама няколко дни след първата опрация( заради разрезите под мишниците)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койвиплатитунинганабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:22.