IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 5th June 2008, 20:23
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Ох, най-големият ми ужас е, че някога ще ми се вдигне полата така. Просто ще умра от срам, не знам какво ще направя,но много ще се разстроя, а ако някой ми се присмеее сигурно ще го набия. На мен най-много да ми падне презрамката на сутиена... и пак много се конфузя като си я вдигам.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 5th June 2008, 20:34
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Обаче се наведох да пия вода от една чешмичка,духна вятър и полата ми се вдигна до врата!А зад мен - опашка от народ... От тогава по-често посягам към боксерките или ако съм с пола и духне вятър гледам да си я държа...
Karlotta, направо го визуализирах... толкова смешно го разказа, че ще се напишкам от смях поне са били случайни хора аз после мойте зяпачи не смеех да ги погледна в очите няколко седмици, оставаше и декана да беше излязъл да пушне един фас щях да завърша бързо бързо
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 5th June 2008, 20:40
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

даааа, най-вече лятото, особено тези тип string, само с връвчица хм... отзад. иначе имам какви ли не гащички в гардероба. но честно да ви кажа, зимата предпочитам боксерки, че все ми е студено и ме боли финото кръстче ако настина фен съм на тези дантелените боксерки без ластици по края, за да не ми прерязват дупето. а нехигиенични или не, да си носим новите прашки, момичета, че като ударим петдесетака само кюлотки...
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #64  
Стар 6th June 2008, 09:38
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Tsvetik,непознати бяха мойта "публика",верно,ама пак умрях от срам Имаше майки с малки деца,възрастни хора,разни момчета,които почнаха да се подхилват и подсвиркват,въобще... изнесох се скорострелно оттам без да се обръщам изобщо.Ама в твоя случай наистина много неприятно,че се познавате всичките,ама ако деканът ти беше излязъл най-много да завършиш със златен медал за особени "заслуги"... Всяко зло за добро,както се казва
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #65  
Стар 9th June 2008, 11:11
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Аз досега винаги съм носила само прашки, но преди 1-2 месеца изведнъж реших да започна да нося бикини(може би,защото прочетох няколко статии за вредата от прашките ).Купих си няколко чифта памучни бикини, отначало малко трудно свикнах, но пък са доста по-удобни,a и с тях изглеждам не по-малко секси.Прашки вече мисля да нося само през лятото и когато съм с по-впити и тънки панталони .
И аз съм така. Не само, че не са по-малко секси, ами според някои мъже дори са по-секси от прашките.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26th July 2008, 11:40
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gavr1
Аз лично предпочитам боксерките...прашки нося само, когато се налага, смисъл, когато съм с опито панталонче или с нещо, под което биха ли чали гащите. Иначе и бикини много харесвам.
да,и аз така!
аресвам и тип бикини също,но...и мерцедески нося
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #67  
Стар 26th July 2008, 12:01
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

нося много рядко,само когато е неизбежно,при прозиращ панталон или пола,по принцип си нося боксерки тъй като веднъж патих с цистит и оттогава не съм голям фен на прашките,пък и за мен боксерките са по-удобни и по-секси
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 26th July 2008, 22:06
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

само прашки нося и зимата и лятото,друго всичко ми е неудобно
Отговори с цитат
  #69  
Стар 27th July 2008, 23:47
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

аз дори като бяха много на мода не ги носих много..
не знам...не ме кефят толкова..
По-секси и сладко според мен стоят боксерките! И затова повече ги нося от прашки или бикини!
__________________
жия
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28th July 2008, 00:56
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Не.
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Носителипрашки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:47.