IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th October 2009, 23:54
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
изискват се силни ръце
Това съвсем не е вярно
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th October 2009, 11:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
изискват се силни ръце
Това съвсем не е вярно
При този специално се изискват се изискват,повечето хора не издържат този вид масаж,защото си боли,но аз обожавам! :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th January 2011, 18:09
ivan85 ivan85 не е на линия
Junior Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Варна, Skype: bgvn85
Мнения: 27
По подразбиране

Нормално ли е когато се ходи на "масаж на цялото тяло" да бъдеш чисто гол?

Четох, че било практика да се слага хавлия, която да прикрива пениса. Ако махна хавлията масажистката ще се сърди ли?

При масажа на цяло тяло масажистката докосва ли пениса?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th January 2011, 19:48
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Ходя на масаж да, на цялото тяло.
Познавам масажиста от мнооогоо време ...мммм...казва се Георги...
Много добре "пипа" . Другото ,което е , свалям сутиена..оставам само по бельо.......
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th January 2011, 19:57
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

В студиото, където ходя на масаж, винаги се събличам гола, дават ми прашки за еднократна употреба и ме завиват с чаршаф, там където не ме масажират.
При обръщане по гръб, ми слагат отделна кърпа върху гърдите.
Не виждам какъв ще е този масаж ако си със сутиен или други дрехи по теб.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th January 2011, 20:02
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нике, а мъж ли те масажира?

Аз един-единствен път ходих и онзи накрая ми смъкна и бикните, аз се възмутих, но нищо не казах. После ме пита как се казвам.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th January 2011, 20:48
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Лъки,
мъж е, но отивам заради масажа
Може момчето да е искало да предложи пълно обслужване
Отговори с цитат
  #28  
Стар 31st January 2011, 15:06
ivan85 ivan85 не е на линия
Junior Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Варна, Skype: bgvn85
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
В крайна сметка нормално ли е да ти събуят гащите /без даже да те питат/ по време на масаж или само на мен ми се е случило?
Някъде е нормално, на други места не:
http://spas.about.com/od/spaetiquett.../spanudity.htm
http://spas.about.com/od/spaetiquett.../a/nudespa.htm

Някъде ползват чаршафи за да покриват частите, които не масажират, като частите, които не се масажират не се откриват (от долу под чаршафа клиентът е напълно гол).

В Германия е нормално (непознати) мъже и жени да седят голи в сауната без да се прикриват.

Определен етикет може да е приемлив за някои хора, а за други да не е. В някои страни ако жената не ходи с бурка го считат за нередно. На други места е напълно нормално да се ходи на плаж и на сауна като се показват гърдите и даже цялото тяло.


Когато ти свали бельото сложи ли ти чаршаф отгоре, така че да не се виждат интимните части (имаше ли чаршаф отгоре по време на свалянето на бельото)? Ако е имало чаршаф, който да те прикрива вероятно причината за свалянето е била, че иска да те масажира по-добре (слага се чаршаф, така че да прикрива интимните ти части, но да не пречи на масажа в областта на краката - отстрани).

В каква поза беше когато ти сваляше бельото - по гръб или беше легнала или по корем?

Помогна ли му при свалянето на бельото след като разбра какво иска да направи?

Независимо дали етикетът го позволява, съм сигурен, че в твоя случай свалянето на бельото е било с добри намерения. Може да си дишала по-еротично например или поведението ти по някакъв начин да го е провокирало (може да е било нещо съвсем несъзнателно, което не си предположила как може да се тълкува).

Нормално е човек да иска да достави удоволствие на друг човек (особено ако има сексуално привличане). Ако аз бях масажист и бях в ситуацията да масажирам привлекателна жена щеше да ми е приятно да ѝ доставя удоволствие. Актът на доставяне на удоволствие е нормално да бъде приятен и за този, който доставя удоволствието, особено ако получаващият удоволствие ясно и недвусмислено показва какво чувства. Ако масажирам жена и видя, че клиторът ѝ набъбва и се морки бих решил, че жената е възбудена и би искала масаж в тази област. Вероятно свалянето на бельото е било с цел да провери дали наистина искаш масаж на ерогенните зони. И тъй като си реагирала като притеснена е решил да не продължава. Ако обаче реакцията ти е била одобрителна (напр. помагала си му при свалянето на бельото, усмихвала си се закачливо и т.н.) това може да се тълкува като съгласие за по-подробен масаж. В този случай аз бих продължил масажа към ерогенните зони (без да искам нещо друго в замяна освен удовлетворението, което получавам когато доставям удоволствие!).

Когато човек върши някаква работа е нормално да иска да я свърши максимално добре, дори и в случаите, когато няма да получи повече ползи за себе си от тази работа. В този смисъл масажистът просто да е искал да достави максимално удоволствие с най-добри намерения.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 31st January 2011, 15:23
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
В крайна сметка нормално ли е да ти събуят гащите /без даже да те питат/ по време на масаж или само на мен ми се е случило?
Лъки,
на мен ми ги смъква леко до средата на дупето, за да масажира на горната част на ханша и дупето, но оставам покрита надолу.
Нито се противя нито му помагам.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 31st January 2011, 15:49
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране



кефите ме!

Лъки - другия път направо без гащи
да няма чуденки какво става
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Масаж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:53.