IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th January 2011, 14:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране



каквото и да кажа няма да е достатъчно.Но мога да ти пожеаля да успееш в това тежжко начинаие-КРАСОТА И ЗДРАВЕ!Не се предавай.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th January 2011, 14:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мерси, мила!
Няма предаване! Ще се борим до край!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th January 2011, 17:20
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

нелс,и аз съжалявам много,лоша работа,хубаво е човек да си търси правата,но се сещам сега за нещо,първо дебело подчертавам ,че аз от моя доктор съм доволна,на мен преди операцията ми дадоха касова бележка,на която имаше само сумата,никъде не беше написано за какво,и другото подписах незнам колко си документи ,че има рискове,че доктора не носи отговорност,абе не ги и четох да ти кажа и без това ми беше притеснено и хич не ми беше до документация,та сега като се замисля това един вид ги застрахова тях
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th January 2011, 18:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране Re: ре

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI
та сега като се замисля това един вид ги застрахова тях
Абсолютно! Истината е, че докато ние, пациентите, не започнем да изискваме други , защитаващи и нашите права, договори с разкрасяващите ни доктори, нещата няма да се променят. Не стане ли това, ще можем да си търсим успешно правата в съда само при драстично лоши резултати.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th January 2011, 18:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мислиш ли, че това е възможно? На мен ми звучи като научна фантастика, особено в България..
Принципно като си на зор подписваш всичко. А то всеки е на зор, никой не се оперира от скука. Дали ще е здравословен проблем или душевен дискомфорт, зор си е. Пък и не знам кой хирург би подписал договор, който гарантира какъвто и да е положителен резултат на пациента, след като пяна на устата им излезе да повтарят, че медицината не е точна наука. Единственото, което за задължени е да не вредят. Ама се предполага, че за това са се клели..
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th January 2011, 19:16
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, малко като фантастика е, но след като се примиряваме с това, вината си е само НАША. Щом не изискваме от лекаря да поеме някаква отговорност за резултата от операцията, какви претенции бихме могли да имаме после? Най-малкото бихме могли да ходим на консултациите с придружител, който впоследствие да може да свидетелства за договорките с доктора. Иначе всякакви претенции от наша страна биха могли да бъдат определени точно като "фантастика", даже не и научна
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th January 2011, 22:40
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

На мен ми е интересно с какво биха се оправдали за счупените зъби-че са от тебешир ли?Смятайте за какъв удар в-у тях иде реч
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th January 2011, 23:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
На мен ми е интересно с какво биха се оправдали за счупените зъби-че са от тебешир ли?Смятайте за какъв удар в-у тях иде реч
няма оправдание...НИКАКВО!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th January 2011, 00:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Еми има нещо, което ме мъчи от известно време - преди година ми откриха 3 кисти в корените на проблемните зъби. Зъболекарката ми каза, че е най-вероятно алергична реакция към материала, с който е напълнила каналите на керамиката(керамиката ми е на повече от 3 зъба). Но когато питах хирургът, който ги оперира, от какво може да са се получили, той каза, че такива кисти се получават при удър, при неизлекувана травма. Не било свързано с керамиката, защото се образували и на естествени зъби...
А аз не помня да съм бита, единствения ми момент на безсъзнание ми е тази пълна упойка. Та само мога да гадая дали са си играли на боксува круша с мен...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th January 2011, 12:42
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Леле като чета тук и ми се изправят косите Излиза,че аз съм късметлийка само с 1 операция..
Нелс,искрено ти съчуствам,не знам какво да кажа,голям ужас си преживяла..
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГледателиНТВр'Бушнаков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:06.