IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th June 2011, 16:54
nikolina0402 nikolina0402 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
търпение, щото със скандали нищо не се постига. Междувременно започваш да търсиш онези неща, които на теб ти доставят удоволствие- ама не да му правиш напук, ами с цел да не си губиш живота в ядове за глупости.
Харесва му двойнствения живот-и то много.Това е истината.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th June 2011, 17:04
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

еми много мъже са така... спри да мислиш на него какво му харесва, как може да го промениш, да го върнеш към себе си..... няма смисъл. Замисли се за твоя живот, как ти да бъдеш щастлива и да не се тровиш. Просто той е такъв тип мъж- или свикваш с тази мисъл или го оставяш.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th June 2011, 17:13
nikolina0402 nikolina0402 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
еми много мъже са така... спри да мислиш на него какво му харесва, как може да го промениш, да го върнеш към себе си..... няма смисъл. Замисли се за твоя живот, как ти да бъдеш щастлива и да не се тровиш. Просто той е такъв тип мъж- или свикваш с тази мисъл или го оставяш.
Просто не мога да свикна с факта,че ме лъже,че отрича очевадни неща.

Аз съм майката на децата му,неговата бизнес партньорка,но не съм жената,която желае.....в това ми е драмата.Преди години беше същото-тогава реагирах по-бурно,защото онази беше много по-нагла и горделива,че спеше с мъжа ми.Тази в момента не предизвиква такава омраза в мен.Тя е по-кротка и мисля,че го обича(ужас).Понякога си мисля да проведа разговор с нея,но все пак си мисля,че ми е под достойнството.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th June 2011, 17:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А защо само мъжа го виниме, а?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th June 2011, 17:40
nikolina0402 nikolina0402 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Ако някоя съпруга е изпадала в подобна ситуация,предполагам,че ще ме разбере.....
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th June 2011, 17:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ти търсиш разбиране ли? На никого не би било приятно, независимо дали мъжът или жената изневерява. Въпросът е защо. Отговори си на този въпрос и може би ще намериш изход за себе си. Това, което се опитвам да кажа е, винаги има причина за изневяра. Не бива само да плюеме и да го отъждествяваме като кръшкач. Щом тази връзка е от години не става въпрос само за секс. Липсва му и друго.

Последно редактирано от lily.ana : 10th June 2011 на 17:49
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th June 2011, 17:58
nikolina0402 nikolina0402 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Допускам,че във връзката им има не само страст.......,а може би и любов(от 4 години и половина някъде датира връзката им).Но съм сигурна,че няма да се разведе-заради миналото ни и заради това,което сме постигнали.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th June 2011, 18:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Намери решение за себе си! Той е намерил някой друг, намери и ти(не е задължително да е мъж) намери нещо което те удовлетворява. Желанието за друг мъж може би ще дойде по-късно

Последно редактирано от lily.ana : 10th June 2011 на 18:08
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th June 2011, 19:16
Zoya_A Zoya_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 16
По подразбиране

То не е ли нещо като уравнение? Да сложиш на кантара - кое тежи повече: да си разведена, но спокойна (и свободна) и да си получиш живота обратно, или да запазиш статуквото, да се правиш на разсеяна и да търпиш? Това са много лични решения, тук никой няма да ги вземе вместо теб. lily.ana много точно е казала какво "се иска" от теб, остава думите й да "пробият" и да ги разбереш и ти - а не само другите, които четем тук. Парите и децата са само оправдание, не са решение.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th June 2011, 19:32
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

И да искам,ми е невъзможно да ти кажа каквото и да било.....

НЕ, няма да ти го спестя-ще ти го кажа в прав текст-ОТДАВНА си изгубила това,което търсиш,то е при ЛЮБОВНИЦАТА МУ!!За теб остава уважението ,а това което го задържа, са общоприети обществени норми и страх,че ще изгуби част от това,което притежава-материалното!!

Толкова рязка и директна съм,защото имам жив пример пред очите си-досущ като това,което ти описваш!

Последно редактирано от mishelle1607 : 10th June 2011 на 21:43
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОТНОВОМИИЗНЕВЕРЯВАТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:30.