IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 3rd April 2008, 15:09
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

mnogo se radvam 4e ne sum bila "negov tip".6te predopreda vsi4kite mi poznati koito 6e si pravat operacii pri nego da imat 1 na um.lele sega kato go pro4etoh tova za nego vse se vziram v gurdite mi dali ne6to ne sa mi mnogo nagore i dali ne6to ne kakto trqbva ima oooofff ujas
Отговори с цитат
  #102  
Стар 7th April 2008, 00:56
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

не се стресирай...ако всичко е наред при теб няма защо да се вглеждаш и търсиш нещо нередно в гърдите си...мисли положително и всичко ще е наред!!!


Hunny а ти как си миличка?Имаш ли някакви новини?
Отговори с цитат
  #103  
Стар 8th April 2008, 07:23
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Взех си епикризата от Дисански- в момента, в който влязох в кабинета му, изчерви се като рак , взе епикризата и започна да я чете Избягваше ми погледа/гузен негонен бяга/ и поиска да ме прегледа /но според мен може би си е помислил ,че го записвам и виждате ли ,аз си изпълнявам лекарските задължения.../Разбира се,че му отказах,казах му някои неща и си тръгнах...
Ходих при още двама док. на консултация - втърдяването на лявата гърда може би се дължи на КК първа степен, все още не слиза на нивото на дясната, а джобът на дясната е отворен повече ,отколкото трябва и тя е отишла леко встрани, под мишницата.Ще се наложи реоперация, като по-големият джоб ще се зашие откъм мишницата, но съветът им е поне още 2-3 месеца да изчакам да зарастнат тъканите.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 8th April 2008, 11:15
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

az da popitam slu4valo li vi se e da imate ne6to kato vulni4ki.na men mi se poqviha predi nqkolko dena otstrani pod mi6nicata i mejdu gurdite grozni4ko.ot kude mamka im se vzeha.pitah doktora i toi kaza da si prava masajite redovno.molq spodelete ako nqkoi ima takuv problem.dali 6te se mahnat.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 8th April 2008, 11:17
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

hunny samo taka dano vsi4ko pri teb da e ok ve4e
Отговори с цитат
  #106  
Стар 8th April 2008, 11:22
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

hunny, кураж, мила! Всичко ще се подреди! Наистина, не бързай с операцията. Дай си малко почивка. После ще ти е нужна за възстановяването! Успех!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #107  
Стар 8th April 2008, 15:19
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady85
az da popitam slu4valo li vi se e da imate ne6to kato vulni4ki.na men mi se poqviha predi nqkolko dena otstrani pod mi6nicata i mejdu gurdite grozni4ko.ot kude mamka im se vzeha.pitah doktora i toi kaza da si prava masajite redovno.molq spodelete ako nqkoi ima takuv problem.dali 6te se mahnat.
Мисля, че става въпрос за риплинг. Обикновенно с масажи се оправя, не се притеснявай.
пп Пиши на кирилица!
Хани, възхищавам се на смелостта ти, за това, че даде гласност на случая и мисля, че това е добър урок за него.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 8th April 2008, 15:50
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

да мерси аз ве4е про4етох и се поуспокоих за6тото пове4ето моми4етата са имали такъв проблем.просто преди операцията не си направих труда да про4ета за тези ''страни4ни ефекти''.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 13th April 2008, 21:29
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Не мога да чакам, тази седмица пак ще ходя на лекар - в рамките на има-няма 10 дена проблемната гърда се ''разбесня'', стана още по-твърда, поду се, чак и ареолата се уголеми, и вътре се напипват разни ръбове,болезнена е на лек натиск, имам вече много силни съмнения за КК,ама не първа степен ,макар че много бързо стана, минали са само 2 месеца от операцията...Вече и аз незнам какво да мисля, но съм много притеснена
Отговори с цитат
  #110  
Стар 13th April 2008, 22:50
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

хъни отиди на лекар още утре ако ти е възможно не отлагай нищо, аз винаги тичам по най-бързия начин за да се успокоя иначе не се спи от тревоги. Пиши после че се притесняваме за теб естествено!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotИскамтолковамалкооттебquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:12.