IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 25th March 2008, 12:24
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Не се оправдам, но както писах в поста си, масова практика е лекарите да имат частен кабинет у дома си.Пък и при предишните прегледи нищо не ме накара да се усъмня в него - нито намеци, нито закачки...Просто всичко стана изведнъж -така, както го описах.
А на прегледи по принцип ходя сама.
Ясно ми е, че мнения ще има всякакви - свят широк, хора различни...
Разбира се,че всеки има право на негова гледна точка. Някои ще обвинят мен, други - него. Знам и това.
Но въпросът е принципен - човек, положил хипократова клетва, вместо да поеме отговорност/ в случая с проблемната гърда, за която той твърдеше, че изглежда много добре и не вижда никакъв проблем/
се опитва да ме "изнудва "сексуално.
Аз така разбирам нещата,но съм готова,разбира се, да чуя и вашите мнения
Отговори с цитат
  #32  
Стар 25th March 2008, 12:27
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Аз също затвърждавам твоето мнение .Права си и ощетена в случея .Писахти на лс.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25th March 2008, 13:11
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Не мисля, че трябва да бъдеш обвинявана. И аз ходя на прегледи сама и даже не ми е хрумвало да взимам мъжа ми с мен. И - да, не са толкова малко лекарите, които имат кабинети в домовете си.
Непременно предприеми нещо срещу това говедо
Отговори с цитат
  #34  
Стар 25th March 2008, 13:15
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

При условие ,че имат частни клиники и кабинети изобщо не мисля ,че е масова практика докторите да канят пациентите в домовете си.
Това го чувам за пръв път
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25th March 2008, 13:21
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ами не - тези, които имат частни клиники, разбира се, че не приемат в домовете си. Но има други, които просто си заработват за себе си. Аз лично съм била на преглед в дома на един професор, който иначе работи в държавна болница. Не знам въпросният доктор Дисански къде практикува.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 25th March 2008, 13:25
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ми и на мен ми е смешно да отида с мъжа ми на какъвто и да е преглед(като си помисля ,че някой от тези жени дето ходят с мъжете си даже ги водят и на раждания-УЖАС)Ами да не сме малки дечица .Той може да я извика и в кабинета си и пак да злоупотреби с нея.Особенно след операция както често трябва да се ходи до доктора,мъжете трябва да напуснат работа ли за да ни водят като куфари ли?Тя жената да не сподели и всички започват да я нападат.Виновна ама друг път.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th March 2008, 13:28
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Странно може да ти звучи наистина, но аз си водя детенцето само на частен прием в дома на лекарката ,която го лекува .В частния й кабинет трябва да се съобразявам с други чакащи и болни/не винаги точно се спазва часа на прегледа/ а у тях ни вика обикновенно вечер на преглед, в удобен и за двете ни час.Е ,тя е жена все пак...нали, а в случая имаме мъж-лекар....и винаги трябва да си имаме едно наум, може би...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25th March 2008, 13:31
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Аз мисля че когато човек има проблем и се притеснява за състоянието на гърдите си едва ли му минава през главата че лекарят ще му навреди повече като направи прегледа в къщи .Освен това той приема само два дена в седмицата а доколкото знам прави операциите в поликлиниката или понякога в болницата.Така че не смятам че е уместно да упреквате hunny .....още повече че тя в момента няма нужда от това . Мисля че трябва да сритаме задника на доктора .
Отговори с цитат
  #39  
Стар 25th March 2008, 13:34
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Монти, права си, наистина бях много притеснена от появилия се проблем, че дори и на Луната да беше ме извикал, щях да отида.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25th March 2008, 13:35
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Никой не обвинява момичето
Просто изказваме мнения ,за да няма и други които да изпадат в подобни ситуации.
А дали ще ходиш с половинката си или не ,това е въпрос на личен избор.
Аз моя не го взимам за охрана ,а защото ми е приятно да е с мен ,а и на него също.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotИскамтолковамалкооттебquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:39.