IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th May 2014, 21:32
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране Топче на носа

Здравейте на всички.

Надявам се, че като отворя нова тема, някой който се е сблъсквал с това ще я види.

Минаха година и 2 месеца от операцията ми.
Допреди няколко месеца на средата на носа ми се появи подутина - топче, която и до ден днешен си стои - изглежда като гърбица. Попринцип съм чела за калцирането и съм го приела като вариант, обаче тази "гърбица" боли, и то доста, при всяко движение на носа, при допир боли.
Преди месец помогнах на синия конец от дясната ноздра да излезе. От тогава като че ли ме наболява малко повече от дясната страна и стои по-подуто. На допир е по-скоро твърдо..чудя се може ли да е някакво възпаление, нещо да е забрало, или и калцирането боли след толкова минало време? Също така понякога, когато си издухвам носа, има малко кръв, та това още повече ме навежда на мисълта, че нещо не е баш наред.
Когато се случи да изстискам някоя запушена пора на това място и съответно се налага да съм по-грубичка, болката е силна и се подува доста. След време спада малко, но "гърбицата" си стои.

Попринцип калцирането боли ли? Писах на опериращият ми лекар, но в момента е извън страната и не може да ми помогне.

Някой да е имал нещо подобно?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th May 2014, 21:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

не съм чувала калциране да боли
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Топченаноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:21.