IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5171  
Стар 1st February 2010, 22:59
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Сега като си препрочетох постовете, ми се стори че оставям впечатление, че не съм доволна от операцията и от лекаря

Всъщност искам само да разясня и да подчертая, че съм много доволна като цяло от резултата, от лекаря, от отношението и всичко.... доскоро бях в еуфория и им се радвах адски много ....просто с времето като си слязоха имплантите и разликата в нивата изпъкна и започна да ме дразни, да се вглеждам често

Сега се надявам и това да се оправи :P
  #5172  
Стар 2nd February 2010, 09:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз правих корекцията 1 година и 4 месеца след операцията. До тогава на всеки преглед ме убеждаваше, че всичко е наред, даже с една линийка ме мери и леко я накланяше (в началото и при мен нивата на ареолите леко се разминаваха).

Намери време и отиди на консултация - с него ще се уточните. За тия неща е пич
  #5173  
Стар 2nd February 2010, 09:53
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

А ти колко често му досаждаше? И всеки път си тръгваше без да си го убедила ли???
Защото аз от 3-ия месец натам не съм стъпвала при него, а на 11.02 правя 1 година
Ако не се навие от първия път, не знам дали ще посмея пак да го тормозя?!
Бай дъ уей и мен последния път ме мери с нивелир, тъй като му казвах че виждам лека разлика в нивата на гърдите и ми доказваше как ареолите са на едно ниво (но имплантите не бяха).... да, но с времето тази разлика стана все по-голяма....
  #5174  
Стар 2nd February 2010, 12:56
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте и от мен ,отдавна не съм чела и писала При мен също отоците спаднаха преди около месец и имам разлика в гърдите,едната е по голяма и по-надолу от другата Разликата не е в позиционирането на имплантите те са идеални,проблема според мен е в недообраната кожа около едното зърно.На 08.02 правя 3 месеца и се надявам като се видим с док да се разберем,защото корекцията е очевидно наложителна.Иначе гърдите ми са меки и подвижни !Като се оправи този проблем ще са идеални точно каквито ги исках(доно с док стигнем до консенсус)!
  #5175  
Стар 2nd February 2010, 16:18
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

На мен ми се наложи корекция, само че джобът беше по-ниско. Оперирана съм от д-р Заякова. За реоперацията ми взе 800 лв., като се аргументира, че са за упойката. Един вид труда не влиза. Упойката беше венозна, съответно операцията доста по-кратка и възстановяването за ден-два. Ако наистина Н.Г. не взема никакви пари за реоперация, според мен е похвално, защото грешките са техни. Дори и за упойка не би трябвало да плащаме, но... политика на доктора.
  #5176  
Стар 2nd February 2010, 16:20
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Аз за реоперацията си при Н.Георгиев също не съм платила нито стотинка.При мен имаше срастване.
  #5177  
Стар 2nd February 2010, 18:43
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

Чета различните теми /отдавна/и се опитвам да запомня важните неща,да науча нещо ново...и то да ми е от полза...
но след като бях на консултация при трима ДР. и аз вече съвсем се обърках:
единия казва -задължително обиране+подмуск. с около 350сс-кръгли/защото съм спортистка и изглеждам като девойка ,вапреки 3-те раждания...и това по думите на самия ДР. ,при това жена /
втория-подмуск. с около 445сс-анатомични/без да се обира нищо и ще са ми нормални ,защото имам широк гръб,останал ми от спорта...+вариант,ако искам да изглеждам малко по предизвикателно-да сложим 520сс,защото това е следващата стъпка на модела който ДР.избра за мен/
а третия-задължително надмуск. с пак над 400сс-анатомични/защото съм раждала,гърдите са леко отпуснати,има известна степен на птоза/
Питам се,какъв е варианта за мен?
Или трябва да продължа да ходя на консултации и при други ДР.
докато не реша да рискувам с един от всички варианти...
  #5178  
Стар 2nd February 2010, 18:49
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

girl_cry иска ми се да получа сериозно мнение
Аз лично не бих съветвала,ако не съм поне малко запозната с материята.
Прочетох мн. от нещата във форума,говорих с оперирани,бях на консулт с ДР.-- и пак си мисля,че не съм добър съветник, защото не съм минала през операционната , не съм видяла резултата преди- след- И НЕ МОГА да сравня думите с делата....Искам да кажа, че е друго да видиш нагледно дали това което си искала и ти е обещал ДР. като краен резултат е направено или не ! не ми се иска да мисля,че всичко опира до good_luck
  #5179  
Стар 2nd February 2010, 18:51
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

до сега писах в "ЗА и ПРОТИВ двата основни метода в мамопластиката"
  #5180  
Стар 2nd February 2010, 18:56
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

но докато пишех стигнах до извода, че моите въпроси по-скоро са към тези които са вече оперирани и могат да ми дадат съвет от личния си опит
за това копирах две от мненията си тук
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:50.