IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5571  
Стар 4th May 2010, 19:22
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Е, ще пратя и на двете. Аз съм оперирана при Стоянов. Не бих казала, че са ми перфектни гърдите, но определено ще добиете представа как стоят този тип импланти. Ако сега трябваше да избирам обаче, щях да сложа капковидни /анатомични/, пак на Макган. Харесвам тази марка, защото са меки, почти като истински са на пипане.
  #5572  
Стар 4th May 2010, 20:14
tedimila tedimila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: sofia
Мнения: 25
Изпратете съобщение чрез AIM до tedimila Изпратете съобщение чрез MSN до tedimila Изпратете съобщение чрез Yahoo до tedimila
По подразбиране

МНОГО СА ХУБАВИ !!!ГЪРДИТЕ СА ТИ ПРЕКРАСНИ НАИСТИНА ПАТРИшА!!!И ГИ ПОКАЗВАЙ : :о ПРЕКРАСНИ СА!!!!

Модератор: Пиши на кирилица!
__________________
zdraveite i ot men!!!!
  #5573  
Стар 4th May 2010, 21:23
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

patrisha,на мен също ми харесват.МН ти благодаря на едните снимки обаче стоят по-различно и с по- голямо разстояние.Поедно и също време ли са правени снимките?но като цяло са доста добре.Браво.ЗАшо искаш капки?оф и аз немога да се ориентирам
  #5574  
Стар 4th May 2010, 22:24
tedimila tedimila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: sofia
Мнения: 25
Изпратете съобщение чрез AIM до tedimila Изпратете съобщение чрез MSN до tedimila Изпратете съобщение чрез Yahoo до tedimila
По подразбиране

въсявас ти имаш още време ако правилно сам разбрала че сте правиш операция на 26 май,да решиш анатомични или кръгли...защо се притесняваш???ще видиш че сама сте си изясниш това след някой ден...какво ти казаха на консултацията-кой според доктора са за твоето тяло???важното е да се отпуснеш и да гледаш снимки на инпланти...

Модератор: Пиши на кирилица!
__________________
zdraveite i ot men!!!!
  #5575  
Стар 5th May 2010, 07:37
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

момичета анатомичните импланти се поставят в повечето случай когато пациентката е с почти нулев старт и липса на собствена жлеза.По този начин се придава една естествена визията на гърдите,защото с кръгли биха стояли като портокали.Но в случаите когато жената е раждала колкото и да е все пак има жлеза и в този случай целта е да се напълни горният плюс.Така че ако сте тип "плоски" не ми се сърдете за израза,по добре е анатомични.Но затова компетентното мнение на доктора е последното.Когато аз си поставях имплантите док. катогорично каза че няма да ми сложи анатомични.Успех и на двете и ви пожелавам едно хубаво лято с новите придобивки
  #5576  
Стар 5th May 2010, 08:21
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Не съм съгласна че кръглите при нулев старт стоят като два потрокала...
лично съм виждала кръгли на живо на 2 мацки който имаха само пъпки и резултата след това беше супер
е разбира се виждала съм и обратното,но по скоро зависи как и кой ще ти ги постави ..джобове позициониране мекотата на кръглите.аз харесвам и анатомичните ,но не мисля че има такова понятие "кръглите на жени без никакъв стар стоят като портокал"
  #5577  
Стар 5th May 2010, 08:26
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

А това за ментор и макган..няколко страници по назад аз обяснявах какво ми е казала Тепавичарова ,но това не означава че важи за теб Vasi, може в моят случей това да е по подходящо ,но за теб да не е така че спокойно,,а според мен ако са меки както обясняваш нямаш място за притеснение ,ще стоят естествено(ако това целиш де)
  #5578  
Стар 5th May 2010, 08:34
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Не знам защо си останала с впечатление, че ако са кръгли имплантите, е по-добре да са на Ментор. Смята се че двете марки са с еднакво добро качество. Колкото до Мак ган софт тъч, аз съм с такива, кръгли 360 кубика, така че може да ми напишеш мейла си на лични и ще ти пратя снимка. Висока съм 164 см и тежа 54-55 кг.
Подкрепям..здравей Патриша,циците ти са много хубави,и когато ми ги показа ти го казах и сега пак ще го потвърдя. Ментор са с по твърда обвивка само ,но и двата вида импланти за сега се славят с добро качество
  #5579  
Стар 5th May 2010, 08:56
tedimila tedimila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: sofia
Мнения: 25
Изпратете съобщение чрез AIM до tedimila Изпратете съобщение чрез MSN до tedimila Изпратете съобщение чрез Yahoo до tedimila
По подразбиране

момичета и аз смятам като dianna1977,че когато жената е разяда трябва да сложи кръгли инпланти,и затова и сега сам с кръгли и сте ги заменя за кръгли,но пак искам да кажа че всичко е много относително и индивидуално при всяка една от нас...всичко зависи от тялото и от това което имаме като налична жлеза благодаря че ни пожелавате успех и на двете надявам се че на 10 май ще съм доволна и няма да мисля за замяна отновo

Модератор: Пиши на кирилица!
__________________
zdraveite i ot men!!!!
  #5580  
Стар 5th May 2010, 09:46
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Не знам защо си останала с впечатление, че ако са кръгли имплантите, е по-добре да са на Ментор. Смята се че двете марки са с еднакво добро качество. Колкото до Мак ган софт тъч, аз съм с такива, кръгли 360 кубика, така че може да ми напишеш мейла си на лични и ще ти пратя снимка. Висока съм 164 см и тежа 54-55 кг.
Подкрепям..здравей Патриша,циците ти са много хубави,и когато ми ги показа ти го казах и сега пак ще го потвърдя. Ментор са с по твърда обвивка само ,но и двата вида импланти за сега се славят с добро качество
Май всички харесват на Патриша гърдите.Само тя нещо не ги одобрява и ако прочете човек какво е написала в раздел Недоволни от пластични операции, без да е видял снимки, ще си помисли, че едва ли не е осакатена за цял живот.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:53.