IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 17th January 2013, 22:02
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

Kak си Dii? Какво е усещането? Надявам се вс да е наред (hug) и бързо да се възстановиш
Отговори с цитат
  #102  
Стар 17th January 2013, 23:14
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране рино

Здр доволна ли си от резултата аз същто искам да си направя рино при АСЕНОВ да ти кажа честно искам при джамбазов,но нямам никакав шанс ,затова и аз сам сенасочила кам АСЕНОВ доволна ли си аз много сам писала ,защтото имам една процедура в НЕФЕРТИТИ и сам недоволна ,затова сега много се интересувам от доктор ,но при джамбазов не мога да се запиша изван бг НАСОЧИХ СЕ ПОСЛЕДНО ПРИ АСЕНОВ ДОВОЛНА ЛИ СИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Отговори с цитат
  #103  
Стар 18th January 2013, 08:59
bianka28 bianka28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 17
По подразбиране

Dii, честито, бързо възстановяване и дано да се харесаш!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 18th January 2013, 09:44
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Di, а каква беше сумата за операцията и къде те оперира доктора?
Как се усещаш след риното, изобщо ще се радваме да ни споделиш как протече цялата операция. Надявам се доктора да е направил това, което си искала.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 18th January 2013, 10:37
Kitty cat Kitty cat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Dii, честито и от мен и бързо възстановяване!
Когато имаш възможност, сподели как е минало всичко.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 18th January 2013, 12:42
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Сумата до колкото знам зависи от това какво ще ти правят, най-добре с доктора да се говори за това. На мен ми премахна голяма гърбица и повдигна връхчето и изправи септума, от самата операция нищо не се усеща заради упойката а после на втория ден само ми беше доста гадничко заради отоците, понеже ми се бяха затворили очите, иначе като цяло лека отпадналост се усеща на 2 и 3 ден. Тампоните ми ги махна на следващия ден, изобщо дори не е гадно, то става за 3 сек. За сега носа ми е доста запушен, само едната ноздра от време на време се отпушва съвсем малко, промивам го със стеримар и сребърна вода. Операциите ги прави в Окръжна болница - Пловдив в отделението за УНГ. Днес ми е четвърти ден в понеделник, като ида за смяна на лонгетата и видя какво има под нея, ще споделя впечатленията си.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 18th January 2013, 12:53
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

В сайта на болницата пишеше, че частичната ринопластика е 600 лв, а цялостната 1600 лв. Надявам се, че няма да има промяна в цените. Аз съм за премахване на гърбица и повдигане на връхчето.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 18th January 2013, 12:56
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Ще ходиш ли да се виждаш с доктора?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 18th January 2013, 13:00
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Да. Аз съм се насочила към него. Не съм се обадила още, защото просто искам да приключа с всички изпити и други задачи, за да съм спокойна. : ) Аз съвсем се бях отчаяла, защото както писах от доста време се опитвам да се свържа с Джамбазов, но вече окончателно се отказах от него. А и цените при д-р Асенов са приемливи.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 18th January 2013, 13:44
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Свързването с Джамбазов е лесно, аз се свързах от първия път, операции при него имало записани до началото на лятото, а часове за консултации има записани до края на март. Секретарката пита ако искаш можеш да си оставиш телефона и тя да ти звънне
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.