IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 11th May 2007, 08:32
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Чудесно изглеждаш в тази рокля и мисля, че идеята за по-големи обеци (аз си ги представям дълги и свободно висящи) също е добра. Все пак зависи и с каква прическа ще си . Пожелавам ти незабравимо изкарване и да се чувстваш звездата на вечерта .
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 11th May 2007, 10:41
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Много ти благодаря дано наистина да е незабравима вечер
Прическата няма да е нищо сложно.Косата ще е пусната и дали ще е на вълни или пък права допълнително ще го мисля.
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #213  
Стар 11th May 2007, 18:17
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Начупи си леко косата на вълни. Не си слагай никакъв гердан. А само обеци - в кафяво и златно, нещо с мънистенца и камъчета, висящи - индийски или арабски мотиви. Подбери си същите по-едра гривна и пръстен. Комбинирай с малка златна чантичка като портмоненце. Ако искаш да я освежиш - може да й лепнеш някой детайл от корсажа или някоя ефектна брошка - пак в кафеникаво. И без това си много финна - ще изглеждаш като кукла!
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #214  
Стар 11th May 2007, 19:04
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

И аз си мислех за леки вълни...чантата ми е от същия сатен и дантела като на роклята.Само че ми се вижда много празно без нещо на врата дори и съвсем тъничко...или само на мен така ми се струва.Иначе обеците точно така си ги представах Мерси много явно съм се насочила правилно...
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #215  
Стар 13th May 2007, 19:56
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pretty
Ти не трябваше ли да си в София :P
рейсът ми беше в 11 :P
Отговори с цитат
  #216  
Стар 13th May 2007, 22:20
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Хайдеее показвай какво си купи
Отговори с цитат
  #217  
Стар 14th May 2007, 05:31
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
уааааааааааааа купих си страхотно рокле за втора бална, много готини обувки и един потник, снимах ги и на пц-то му стана нещо, рестартна се и от снимките няма и следа!!!! на всичкото отгоре компютъра престана да прави връзка с фотоапарата ми и сега не мога нищо да покажаааааа
Отговори с цитат
  #218  
Стар 15th May 2007, 09:24
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Цитирай:
Пък за тена...до сега само 4 пъти съм ходила на солариум ама май няма да мога само с него да направя достатъчно тен и сигурно ще се наложи и на спрей кабината да ида...дано да не стана оранжева,че нямам време да я пробвам преди бала..
Българка,да не си посмяла да ходиш на спрей кабина!Ще станеш цялата на петна.Аз преди време ходих на малката главна в Пловдив в едно студио....и първия ден добре,ама след това като почна да пада тена беше някакъв ужас....и какво търкане му падна в банята,докато си възвърна моя си тен...По-добре солариум!
Отговори с цитат
  #219  
Стар 15th May 2007, 19:34
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Ами дано само със солариума да стана достатъчно черна Не съм от най-лесно почерняващите и това ме притеснява.Иначе за 5 пъти ходене корема ми е доста черен само че само той Там най-лесно почернявам ама той няма да ми се вижда Ама този тен от спрей кабината още след първото миене ли започва да пада? О ами аз ще се изкъпя сигурно 5 пъти за 2 дена и май...нищо няма да остане
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #220  
Стар 15th May 2007, 21:46
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Българка,по-добре да си по-малко тъмна, отколкото да станеш на петна!При мен тена падна на първото къпане,особенно на лицето е много неприятно.
Видях снимката ти-изглеждаш страхотно,много си елегантна и според мен нищо ти няма на тена..
Ако все пак държиш на своето,когато отидеш на солариум попитай дали имат кремчета за по-бързо потъмняване,обикновенно дават едни мострички.Мажеш се и влизаш да се печеш!Има ефект!Хайде успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезаофициалнироклизабал
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:03.